Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos’un Konusu Ne? Oyuncu Kadro’da Kimler Yer Alıyor?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos’un Konusu Ne? Oyuncu Kadro’da Kimler Yer Alıyor?

EĞLENCE

9 Ocak 2021 Cumartesi 13:45:13

Son Güncelleme: 09/01/2021 13:51:49

Kurtlar Vadisi Kaos Ne Zaman Başlıyor? Kurtlar Vadisi Kaos’un Konusu Ne? Oyuncu Kadro’da Kimler Yer Alıyor?

Türk televizyon tarihinin unutulmaz dizilerinden olan Kurtlar Vadisi dizisi, uzun yıllar sonra Kaos ismiyle ekranlara geri dönüyor. Polat Alemdar karakterine can veren yapımcı Necati Şaşmaz, gelecek yeni bölümlere ilişkin detayları paylaştı. Peki Kurtlar Vadisi Kaos ne zaman, hangi kanalda başlayacak? Kurtlar Vadisi Kaos oyuncuları kimler? Ayrıntılar haberimizde…

Bir dönem dizi sektörüne damgasını vuran Kurtlar Vadisi dizisi yeniden ekranlara dönüyor. Necati Şaşmaz hayranlarına geçtiğimiz günlerde müjdeli haberi vermişti. Kurtlar vadisinin ekranlara döneceğini açıklayan Şaşmaz Şubat ayını işaret etmişti. Şubat ayı yaklaşırken diziyle ilgili detaylar da netleşmeye başladı.

Kurtlar Vadisi’nin en eski oyuncularından Erhan Ufak dizi hakkında konuştu. Kurtlar Vadisi oyuncularından Erhan Ufak katıldığı bir yayında “Kurtlar Vadisi bir gün başlayacak inşallah. Çünkü biz orada final yapmadık. Yapımcılar herhangi bir kararı tam olarak vermediler. İnsanları umutsuzluğa götürmek istemem. Ama tam belli olmadı. Eninde sonunda başlayacak.” diye açıklamaya yaptı.

 

NECATİ ŞAŞMAZ’DAN KURTLAR VADİSİ KAOS PAYLAŞIMI

Necati Şaşmaz yaptığı açıklamada daha önce “Kaos yönetimi diye bir ideoloji var. O ideolojide dünyayı kaosa yöneltip, kaos ile yönetmek. Biz de bu kaos yönetiminden nasıl kurtulabiliriz, nasıl çıkış sağlayabiliriz derdini anlatmaya çalışacağız. Kaos durumlarında elimizden neler alınır, nelere karşı savaşmamız gerekir, nelerden muzdarip olabiliriz. Bunları hikayemizde anlatmaya çalışacağız.” demişti.

Şaşmaz, dizinin iddiasını şu sözlerle anlattı: “Yakın coğrafyamızda, körfez olsun, bu civardaki ülkelerde, siyasi ve coğrafi denklemde bizler nerede olacağız, nasıl duracağız, neler yapabiliriz. Bunları irdeleyecek hikayelerimiz olacak. Global anlamda da Myanmar’dan Afganistan’dan Makedonya’ya hatta Amerika’ya uzanan hikayeler olacak diye şimdiden müjde verebilirim.”

KURTLAR VADİSİ KAOS NE ZAMAN BAŞLAYACAK?

Polat Alemdar karakteriyle gönüllere taht kuran Necati Şaşmaz’ın başrolünde olduğu Kurtlar Vadisi Kaos’un Şubat ayında izleyicisi ile buluşacağı belirtiliyor. Kurtlar Vadisi Kaos’un ilk fragmanının da yayıncı kuruluş tarafından yakın bir zamanda paylaşılması bekleniyor.

 

DİZİDE YER ALMASI BEKLENEN OYUNCULAR

Necati ŞAŞMAZ (Polat Alemdar)
Cahit KAYAOĞLU (Cahit KAYA)
Erhan UFAK (Güllü Erhan)
Ertuğrul ŞAKAR (Yasin Komutan)
Erdem ERGÜNEY
Tarkan TÜZMEN
Kerem FIRTINA
Çiğdem BATUR
Musa UZUNLAR
Cahit KAYAOĞLU
Hande KAZANOVA
İpek TENOLCAY
Begüm KÜTÜK

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı