Kenan İmirzalıoğlu: Tam Zamanında Evlendim Diyerek Mutluluğunu Anlattı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Kenan İmirzalıoğlu: Tam Zamanında Evlendim Diyerek Mutluluğunu Anlattı

EĞLENCE

4 Ocak 2021 Pazartesi 11:16:13

Kenan İmirzalıoğlu: Tam Zamanında Evlendim Diyerek Mutluluğunu Anlattı

Sinem Kobal ile mutlu bir evlilik sürdüren, üç ay önce babalık sevinci yaşayan Kenan İmirzalıoğlu, yeni yaşamını anlattı. 46 yaşındaki oyuncu, “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim ” dedi.

Kenan İmirzalıoğlu, bir dergiye röportaj verdi. Hem mesleğini, hem eşi Sinem Kobal’ı, hem de ekimde dünyaya gelen kızı Lalin’i anlattı. İmirzalıoğlu, “Kızımla hayatım bambaşka bir noktaya taşındı. 15 yıl önce gerçekleşseydi, aynı anlayışta mı olurdum, emin değilim. Yaş itibariyle daha iyi gözlemleyebiliyorum. Lalin’i kucağıma alınca, tamamlandık hissi geldi” dedi.

 

“İNŞALLAH EDEPLİ VE VİCDANLI OLUR”

Empati yeteneğinin arttığını ifade eden Kenan İmirzalıoğlu, “Bu duyguyu yaşamayana anlatmak zor. Kızıma en çok edebi öğretmek istiyorum. İnşallah edepli ve vicdanlı olur. Karşısına hep iyi insanlar çıksın diye dua ediyorum. Bizim artık üç kişilik bir dünyamız var. Birlik ve bütünlük duygumuz gelişti.” diye duygularını anlattı.

 

“EVLİLİK İÇİN ERKEK HAZIR OLMALI”

Ünlü oyuncu, 2016’da hayatını birleştirdiği Sinem Kobal için de şunları söyledi: “Doğru zamanda nikah masasına oturdum. Evlilik için özellikle erkek hazır olmalı. Eğer benim gibi eşinizi bulduysanız, evlilik mükemmel. Kendimi daha güçlü ve iyi hissediyorum. Lalin’den sonra Sinem’e ve tüm annelere saygım beş kat arttı.”

 

“DOĞA İNSANA İYİ GELİR”

Ünlü oyuncu ve Eşi Sinem Kobal pandemide hamile olduğu için karantinayı iki kat tedbir ve titizlikle geçirmek zorunda kalmışlar. Oyuncunun çiftçi bir ailenin çocuğu olarak doğayla yakın ilişkisi var. “Apartman dairesinde yaşarken bile mutlaka toprağına değeceğim çiçeklerim vardı” diyen oyuncu, “Doğa insana iyi gelir, sakinleştirir, eğitir. Baharda önce tomurcuk açar, birkaç gün sonra çiçeğin açtığını görürsünüz. Bunu takip ettiğiniz zaman başka bir zaman ritmine, boyutuna girersiniz. Çok daraldığım zaman Kaz Dağları’nın tepesine çıkmak, oksijeni hissetmek iyi gelir. Doğa hepimizin en iyi ihtiyacı ve ilacı diye düşünüyorum.” diyerek doğa sevgisini vurguladı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı