Karnı Burnunda Oyuncu Öykü Karayel Yeni Yıl Paylaşımıyla Doğacak Bebeğinin İsmini De Açıkladı…
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Karnı Burnunda Oyuncu Öykü Karayel Yeni Yıl Paylaşımıyla Doğacak Bebeğinin İsmini De Açıkladı…

EĞLENCE

1 Ocak 2021 Cuma 14:52:31

Son Güncelleme: 01/01/2021 14:53:42

Karnı Burnunda Oyuncu Öykü Karayel Yeni Yıl Paylaşımıyla Doğacak Bebeğinin İsmini De Açıkladı…

Güzel oyuncu Öykü Karayel ile Can Bonomo’nun doğacak çocuklarının adı belli oldu. Anne olmaya hazırlanan güzel oyuncu Öykü Karayel 2020’nin son saatlerinde sürpriz bir paylaşımda bulundu. Karnı burnunda poz veren Öykü Karayel doğacak bebeklerinin adını da açıkladı. İlk kez anne-baba olmak için gün sayan Öykü Karayel ve Can Bonomo’nun mutlu aile pozlarına beğeni yağdı.

2018 yılında evlenen Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti şu sıralar bebek heyecanı yaşıyor. Öykü Karayel, eşi Can Bonomo ile birlikte verdiği pozu sosyal medya hesabından paylaştı. Karayel’in karnı burnunda pozları beğeni topladı.

11 Temmuz 2018’de Maçka Küçükçiftlik Park’ta düzenlenen bir törenle evlenen Öykü Karayel ve Can Bonomo çifti, birkaç gün sonra Çeşme’de keyifli bir yaz düğünü yapmıştı. Bir Başkadır dizisiyle tüm dikkatleri üzerine çeken Öykü Karayel sosyal medyanın ilgi odağı oldu.

 

“YENİ YILDA GÖRÜŞÜRÜZ”

Öykü Karayel, paylaşımının altına “Alttaki küçüklük Roman Bonomo… Yeni yılda görüşürüz!” notunu düştü.
Can Bonomo da eşi Öykü Karayel ile yeni yılı birlikte fotoğraflarıyla kutladı.

 

İNCİL’DE GEÇİYOR

Genelde erkeklere verilen ‘Roman’ ismi İncil’de geçiyor. Roman’ın İncil’deki anlamı ise güçlü ve kuvvetli. Roman ismi diğer dillerde ise ‘Romalı Adam’ anlamına geliyor. ‘Roman’ ismi Kur’an-ı Kerim’de geçmiyor.

 

ÖYKÜ KARAYEL KİMDİR?

1990 yılında İstanbul’da doğan Öykü Karayel, Çemberlitaş Kız Lisesi mezunudur. İkiz kardeşi vardır. Kenter Tiyatrosu’nda kısa bir eğitim aldıktan sonra, 2007 yılında İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuvarı Tiyatro Bölümü’ne girmiştir. Henüz konservatuvar öğrencisiyken, Tiyatro Krek’in Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı oyunu için yapılan seçmelere katıldı ve 30 aday arasından Ayşe rolünü oynamaya hak kazandı.

İlk profesyonel deneyimi olan; Güzel Şeyler Bizim Tarafta adlı tiyatro oyunundaki Ayşe rolüyle, 16. Sadri Alışık Sinema ve Tiyatro Ödülleri’nde, Efes Özel Ödülü’nü ve Tiyatro Eleştirmenleri Birliği Genç Yetenek Ödülü’nü almaya hak kazandı. Performansıyla önce senarist Ece Yörenç’in ardından da yapımcı Kerem Çatay’ın ilgisini çekip 20 yaşında oyuncu olmuştur. Kuzey Güney adlı tv dizisinde, Cemre Çayak karakterini canlandırmıştır. 2014 yılındaki ilk oyunu Moda Sahnesinde Katil Joe ile seyircilerin karşısına çıkmıştır. Kara Para Aşk adlı tv dizisine 30. bölüm ile dahil olmuş ve dizide İpek karakterini oynamıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı