James Bond Kızı Tanya Roberts’in Ölüm Nedeni Açıklandı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

James Bond Kızı Tanya Roberts’in Ölüm Nedeni Açıklandı!

EĞLENCE

9 Ocak 2021 Cumartesi 12:56:16

James Bond Kızı Tanya Roberts’in Ölüm Nedeni Açıklandı!

Geçtiğimiz hafta Los Angeles’ta köpeğini gezdirirken bir anda yere yığılan ve hastanede tedavi altına alınan Tanya Roberts, 65 yaşında vefat etti. Roberts’ın sözcüsü ve yakın dostu Mike Pingel tarafından oyuncunun ölüm nedeni açıklandı.

Ölüme Bir Bakış (A View to a Killve) ve That 70s Show’un yıldızı Tanya Roberts, 6 Ocak Pazartesi akşamı Los Angeles’ta bulunan Cedars-Sinai Hastanesi’nde 65 yaşında hayata veda etti.

 

ÖLÜM NEDENİ BELİRLENDİ

Roberts’in temsilcisi Mike Pingel, konuyla ilgili Metro’ya açıklamalarda bulundu. Pingel, ünlü oyuncunun aktrisin böbreğine, karaciğerine, safra kesesine ve sonrasında kan dolaşımına yayılan bir idrar yolu enfeksiyonunun sebep olduğunu belirtti.

Mike Pingel, Roberts için online düzenlenecek bir anma töreninin kısa süre içinde duyurulacağını açıkladı. Ünlü oyuncunun ailesinin çiçekler göndermek yerine Roberts adına ASPCA’ya (Amerikan Hayvanlara Zulmü Önleme Topluluğu) bağış yapılmasını istediği öğrenildi.

 

“O MUHTEŞEMDİ VE GÜZELDİ”

Roberts’ın ölümünü, sözcüsü ve yakın dostu Mike Pingel doğrulamıştı. Pingel, Hollywood Reporter’a verdiği röportajda Roberts’ın ölümünün kendisini yıktığını belirtmişti.

“O muhteşemdi ve güzeldi. Bir ışığın uzaklara gittiğini hissediyorum” diyen Mike Pingel, Tanya Roberts’ın bir melek olduğunu ifade etmişti.

 

TANYA ROBERTS KİMDİR?

Gerçek adı Victoria Leigh Blum olan Tanya Roberts, kariyerine model olarak başladı. Reklam filmlerinde kamera karşısına geçtikten sonra 1975’te Forced Entry adlı yapımla oyunculuğa geçiş yapmıştır.

Birçok filmde rol alan Tanya Roberts, James Bond serisinden 1985 tarihli A View to a Kill (Ölüme Bir Bakış) ile büyük bir çıkış yakaladı. Fakat bu filmin ardından kariyerinde beklenen yükselişi bir türlü gerçekleştiremedi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı