İkinci Kez Anne Olan Meryem Uzerli Bebeğinin Doğduğunu Sosyal Medyadan Duyurdu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İkinci Kez Anne Olan Meryem Uzerli Bebeğinin Doğduğunu Sosyal Medyadan Duyurdu

EĞLENCE

12 Ocak 2021 Salı 22:11:08

Son Güncelleme: 12/01/2021 22:13:56

İkinci Kez Anne Olan Meryem Uzerli Bebeğinin Doğduğunu Sosyal Medyadan Duyurdu

Ünlü oyuncu Meryem Uzerli, ikinci kez anne oldu. Uzerli, Lily Koi adını verdiği bebeğinin dünyaya geldiğini sosyal medyadan duyurdu.

Oyuncu Meryem Uzerli, ikinci çocuğunu kucağına aldı. Uzerli ABD’li sevgilisiyle birlikte kızına ‘Lily Koi’ ismini verdi. Doğumdan hemen sonra bebeğiyle çekilen fotoğraflarını paylaşan 37 yaşındaki oyuncu, “Canım Lily Koi… Lara Jemima, baban ve ben seni ailemizde mutlulukla karşılıyoruz. Bize katıldığın için çok sevinçliyiz. Seni sonsuza dek koruyacağız” notunu düştü.

Uzerli’nin paylaşımına takipçilerinden beğeni ve tebrik mesajları geldi.

Uzerli, 2020’nin son günlerinde, hamilelik pozlarını sosyal medyada paylaşmıştı.

Amerikalı sevgilisiyle birlikte yaşayan Uzerli, ikinci defa bir kız bebek dünyaya getireceğini duyurmuştu.

 

 

“ÇOCUĞUMUN BABASIYLA BİR BAĞLANTISI YOK”

Çalışan kadınların gücünden bahseden Meryem Uzerli, “Siz de çalışan bir kadınsınız. Çocuğunuzun babası size ve kızına destek oluyor mu?” sorusuna şöyle yanıt vermişti:

“Benim ve çocuğumun babasıyla artık bir bağlantısı yok ama hayat bu. Yapacak bir şey yok. Bir çocuk babasıyla büyüyünce daha farklı oluyor ama benim çocuğum babasız büyüdü.”

 


MERYEM UZERLİ KİMDİR?

Uzerli, 2 Ağustos 1983 tarihinde, Almanya Hessen’in Kassel Şehri’nde Türk babadan ve Alman anneden dünyaya gelmiştir. İlerleyen yaşlarında Hamburg’a yerleşmiş ve Schauspiel Studio Frese’de oyunculuk ve tiyatro eğitimi almıştır.

Oyuncu 8 ay süren seçmeler sonrasında Meral Okay‘ın yazdığı, Timur Savcı’nın yapımcılığını yaptığı 2011 yılının dizilerinden olan Muhteşem Yüzyıl dizisinde Hürrem Sultan rolünü canlandırmıştır. Uzerli, aynı zamanda Almanya’da birçok dizide ve birçok filmde rol almış bir oyuncudur. Ana dili Almanca olan genç oyuncu, aynı zamanda iyi derecede İngilizce biliyor.

2011 yılında Hürrem Sultan rolü için iki kez en iyi kadın oyuncu, ve bir kez TV Yıldızları Özel Ödülü’ne layık görülmüştür. 2012 yılında ise Drama dalında En İyi Kadın Oyuncu ödülünü almıştır. 2013 yılında Muhteşem Yüzyıl’da Hürrem Sultan karakterini canlandıran Meryem Uzerli, tükenmişlik sendromu hastalığına yakalanıp diziden ayrılmıştır.

Genç oyuncu, 2012 yılından beri Elidor Türkiye’nin reklam yüzü olmuştur ve birçok Elidor reklamında oynamıştır. Uzerli, 2015 yılının yaz aylarında çekimlerine başlandığı Annemin Yarası adlı sinema filminde Ozan Güven, Okan Yalabık ve Belçim Bilgin Erdoğan ile başrolü paylaşmıştır. Film, Türkiye’de 11 Mart 2016’da sinemalarda gösterime girmiştir. 2016 yılında, 03 Prodüksiyon’un yapımcılığını üstelendiği, Taylan Biraderler’in yönetmenliğini yaptığı Gecenin Kraliçesi adlı Türk tv dizinde Selin karakterini üstlenen olan oyuncu Murat Yıldırım ile başrolü paylaşmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı