İddaalı Dizi Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Konusu Ne? Başrol Oyuncuları Kimler?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

İddaalı Dizi Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Konusu Ne? Başrol Oyuncuları Kimler?

EĞLENCE

2 Ocak 2021 Cumartesi 13:11:52

Son Güncelleme: 02/01/2021 13:13:01

İddaalı Dizi Maraşlı Dizisi Ne Zaman Başlayacak? Dizinin Konusu Ne? Başrol Oyuncuları Kimler?

Atv’nin yeni dizisi Maraşlı’nın yayın tarihi açıklandı. Başrollerini Alina Boz ve Burak Deniz’in paylaştığı dizide Kahraman Maraşlı bir gencin etrafında şekillenen olayları izleyeceğiz. Dizide başarılı oyuncu Burak Deniz eski özel kuvvetler askeri Maraşlı’yı, Alina Boz ise Mahur karakterini canlandırıyor. Peki Maraşlı dizisi ne zaman başlayacak?

Başrollerinde Burak Deniz ile Alina Boz’un, kadrosunda Kerem Atabeyoğlu, Rojda Demirer, Ahmet Varlı, Cemil Büyükdöğerli, Abdül Süsler, Melis İşiten, Cengiz Sezgin ve Neslihan Acar’ın yer aldığı Maraşlı dizisi 1. bölümüyle 11 Ocak Pazartesi akşamı ATV’de yer alacak.

 

MARAŞLI DİZİSİ KONUSU

Özel Kuvvetler’den ayrılma eski bir asker olan Maraşlı, açtığı sahaf dükkanı ile hayatını geçirmek istemektedir. Gözüpek, cesur, adaleti kendi bildiği yollarla sağlamaya çalışan Maraşlı’nın hayatının dönüm noktası, kızı Zeliş’in vurulduğu gündür. Tek amacı, hasta olanı kızını hayata döndürmek olan Maraşlı, evladına yaşatılan büyük acıyı unutamamaktadır.

Bir gün sahaf dükkanından içeri dünyalar güzeli Mahur Türel girer ve Mahur o gün istemeden bir olaya karışır. Maraşlı, Mahur’un hayatını kurtarır. Ve o gün kaderleri birbirine bağlanır.

 

MARAŞLI DİZİSİ OYUNCULARI KİMLER?

Burak Deniz,
Alina Boz,
Kerem Atabeyoğlu,
Rojda Demirer,
Saygın Soysal,
Cemil Büyükdöğerli,
Melis İşiten,
Cihan Yenici,
Neslihan Acar,
Sinem Akyol,
Türkü Su Demirel,
Gizem Kala,
Bedriye Rosa Çelik

 

BURAK DENİZ KİMDİR?

Burak Deniz 17 ŞubaT 1991 yılında İzmit’te doğup büyüdü.

İlk oyunculuk deneyimini Kolej Günlüğü dizisiyle kazanmıştır. Ardından sırasıyla Sultan (2012), Kaçak (2013), Medcezir (2014) ve Tatlı Küçük Yalancılar (2015), Gecenin Kraliçesi (2015), Aşk Laftan Anlamaz (2016) ve Bizim Hikaye (2017) dizilerinde rol aldı. Burak Deniz, dizi projelerinin yanı sıra Mu Tunç’un yönettiği Arada adlı sinema filminde, Ozan isimli punk bir genci canlandırarak, başrolde yer almıştır.

 

ALİNA BOZ KİMDİR?

Alina Boz 14 Haziran 1998’da Rusya’nin başkenti Moskova’da doğdu. Annesi Rus, babası ise Bulgaristan göçmeni bir Türk olan Alina Boz, ilkokula başlayana kadar Rusya’da kaldı. Ailesinin işleri nedeniyle Türkiye’ye dönen Alina Boz yedi yaşında İstanbul’a geldi. Orada Türkçe öğrendi ve ilkokula gitti.

Özel Gökjet Havacılık Lisesi Kabin Hizmetleri Bölümünden mezun oldu. Mezuniyetin ardından Kadir Has Üniversitesi Tiyatro bölümünü kazandı. Oyunculuk kariyerine başlamadan önce reklam ve dergilerde çalıştı. 2013 yılında on beş yaşında Cesur Hemşire dizisinde Canan olarak başladı. 2014 yılında Paramparça dizisinde Hazal olarak, oyuncu Nurgül Yeşilçay ile birlikte çalıştı. 2016 yılında Kaçma Birader filminde Melis Kahvacı olarak rol aldı. 2017 yılında Böluk filminde rol aldı. 2017 yılında Sevda’nın Bahçesi dizisinde Defne karakteriyle, 2018 yılında Vatanım Sensin dizisinde Prenses Anastasia Romanova rolüyle karşımıza çıktı ve aynı yıl Elimi Bırakma dizisinde başrol oynadı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı