Herkesin Heyecanla Beklediği Hercai Dizisi Miran'ın Annesi Kim! Bu İsme Çok Şaşıracaksınız!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Herkesin Heyecanla Beklediği Hercai Dizisi Miran’ın Annesi Kim! Bu İsme Çok Şaşıracaksınız!

EĞLENCE

25 Aralık 2020 Cuma 20:19:43

Herkesin Heyecanla Beklediği Hercai Dizisi Miran’ın Annesi Kim! Bu İsme Çok Şaşıracaksınız!

Hercai dizisinde sular durulmuyor! Miran’ın annesi Dilşah yaşıyor mu? Peki Miran’ın annesi Dilşah kim? Dilşah karakterini kim canlandıracak?

Atv’nin en çok izlenen dizilerinden biri olan Hercai de sular durulmuyor. Atv’nin rekor kıran dizisinde, milyonları ekran başına kilitlemeye devam ederken sırlar bir bir açığa çıkmaya başlıyor. Son bölümler de Miran’ın annesi Dilşah karakterinin yaşadığı ortaya çıktı. Merakla beklenen dizide Miran’ın annesi Dilşah merak konusu olmaya başladı. Dilşah karakterini kimin canlandıracağı araştırılmaya başlandı. Miran’ın annesi Dilşah kim? Kim canlandıracak? İşte o isim…

MİRAN’IN ANNESİ DİLŞAH YAŞIYOR! DİLŞAH KİM?

Sevilen dizilerden Hercai’nin Miran’ının annesi ortaya çıkıyor. Herkes Dilşah karakterinin kim olduğunu merak ederken işte o isim herkesi şaşırtıyor. Merakla beklenen Miran’ın annesi Dilşah, çok izlenen dizilerden biri olan Arka Sokaklar dizisizin Nilgün karakteri. Hercainin yayınlanacak olan son 53. yeni bölümde Miran içine düştüğü karmaşık durumdan kurtulmaya çalışırken, hiç beklemediği biri ona yardım edecek. Gizli düşmanını merak eden Miran ve Reyyan’ı koruyabilmek için tedbir almak istese de tüm yollar yine babaannesi Azize Aslanbey’e çıkmaktadır. Bu kez düşman kanından canından bir isim olmaktadır. Azize de içine düştüğü bu durumdan kurtulmaya çalışırken bu sefer herşeyi iyileştirmeye düzeltmeye çalışmakta ve tek bir isteği vardır, oğlundan aldıklarını ona geri vererek yılların acısını çıkartmak ve kendini birazda olsa affettirmek. Oğluna ve torununa yaşadığını sakladığı Dilşah’ı geri vermek için uğraşmaktadır…

DİLŞAH AYSUN METİNER! KİMDİR?

Arka sokakların Nilgün karakteri Aysun Metiner Hercai dizisinin Dilşah’ı olacaktır ve artık ortaya çıkıyor. Peki Aysun Metiner kimdir?

Dizi severlerin merakla beklediği rekor kıran ATV’nin Hercai dizisinde Miran’ın annesi ortaya çıkıyor. Merakla beklenen dizi karakterlerinden biri olan Miran’ ın annesi Dilşah bakın kim! Dilşah karakterini Aysun Metiner canlandıracak. Aysun Metiner 1972 yılında İstanbul’da doğmuştur. Eğitimini İstanbul Üniversitesi Devlet Konservatuarı Tiyatro Bölümü’nde tamamlamıştır. Aysun Metiner 1997 yılında Şaşı Felek Çıkmazı dizisi rol alarak ile ilk oyunculuk deneyimini bu dizi ile yaşayarak ardından da; Galip Derviş, Kahve Bahane, Arka Sokaklar, Asmalı Konak, Sıdıka, Aynalı Tahir, Çoban Yıldızı gibi birçok dizide rol almıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı