Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hekimoğlu Dizisinin Ateş’i Timuçin Esen Evli Mi? Timuçin Esen Eşi Kim? Çocuğu Var Mı? Gazetecilerle Neden Kavga Etmişti?

EĞLENCE

19 Mart 2020 Perşembe 13:29:42

Hekimoğlu Dizisinin Ateş’i Timuçin Esen Evli Mi? Timuçin Esen Eşi Kim? Çocuğu Var Mı? Gazetecilerle Neden Kavga Etmişti?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen kimdir? Evli mi? Karısı kim? Çocukları kaç yaşında? Magazinde neden yer almıyor? Magazincilerle neden kavga etmişti? Hangi olayla karakolluk oldu?

Kanal D ekranlarında seyirciyle buluşan Hekimoğlu dizisinin başrol oyuncusu Timuçin Esen kimdir? Evli mi? Karısı kim? Çocukları kaç yaşında? Magazinde neden yer almıyor? Magazincilerle neden kavga etmişti? Hangi olayla karakolluk oldu?

House dizisinin uyarlaması olan Hekikmoğlu karakterinin başrolü Timüçin Esen, canlandırdığı Ateş Hekimoğlu karakteriyle çok başarılı bulundu. Herkesin aklında House dizisinin uyarlaması nasıl olacak diye şüphe hatta hiç iyi bir ihtimal yokken dizi çok başarılı bulundu.

Özellikle de Ateş Hekimoğlu karakteriyle Timuçin Esen, Dr House uyarlamsıyla bekleneni karşıladı ve şaşkınlık yarattı. Peki Timuçin Esen kim? Timuçin Esen’in eşi kim?

Timuçin Esen magazincileri pek hatta hiç sevmeyen oyunculardan. Öyle ki kendisi gençlik yıllarında ilk şöhret zamanlarında dahi neredeyse hiç magazinde yer almamaya özen göstermiş biri.

Timuçin Esen Bilge Türe’dir. Çiftin 2 kızı vardır. Çiftin kendilerini görüntüleyen magazincilere oldukça sert tepkiler vermişliği vardır. Timuçin Esen ailece Nişantaşı City’s de görüntülendikleri bir sırada magazincilere “Bana bulaşmayın. Uzaktan çektiniz, hep böyle uzak kalalım” demişliği vardır.

TİMUÇİN ESEN’İN MAGAZİNCİLERLE KAVGA OLAYI

Peki Timuçin Esen gazetecilerle neden arası iyi değil hemen anlatalım yıllar önce Timuçin Esen arkadaşlarıyla bir mekanda müzik dinliyor gazeteciler haber alıp geliyor. Arka kapıdan da çıksalar magazinciler orayı da kapatmış bekliyor.

Timuçin Esen o zamanlarda asla ve asla gazetelere çıkmamış ve hiç  bir zaman konuşmamış genç bir oyuncu. Magazinde yer olmayı gerçekten tercih etmeyen bir isim. Ama özellikle o dönem dişini geçirebildiklerine oldukça hadsiz hatta kabadayı olan magazinciler genç oyuncuyu bir skandal haber almak uğruna zorluyor.

Magazinciler fiziksele varan tahriklerle olay çıkartmaya çalışıyor. Sonunca Esen’in arkadaşları tepki gösteriyor ve magazinciler o kişilere sen kim oluyorsan ulan diye çıkışıyor ve kavga çıkıyor. Timuçin Esen bunu görünce o da kavgaya karışıyor. Beyoğlu polis karakolu ile araları sıkı fıkı olan (Çünkü o döndem eğlence mekanları orada ve alkol muyaenleri vs için birbirlerine haber veriyorlar) polislere haber uçuruluyor ve gelen polisler genç oyuncuyu yerlerde sürükleyerek gözaltına alıyor. Bu sıralarda ve muayene sıralarında tabi gazeteciler Esen’in her saniyesini gözüne flaş tutarak çekiyor.

Olaydan sonra Timuçin Esen’in başına altı dikiş atıldı. Olayda durumu yatıştırmak yerine daha da çok geren ve Esen’i yerlerde sürükleyen muhabirlerin arkadaşları olan polisler tepki aldı.

Bu olayın ardından bir çok ünlü isim magazincilere karşı bir bildiri yayımlıyor ve magazinciler kendilerine çeki düzen vermeye başlıyor.

Timuçin Esen Kimdir?

Timuçin Esen 14 Ağustos 1973  yılında Adana’da dünyaya gelmiştir. 7 Yaşına kadar Elazığ’da yaşadı. Hacettepe Üniversitesi, Mimar Sinan Üniversitesinde ve en son Los Angeles’taki California Insitute of the Arts Üniversitesinde okudu.

Amerika’da okuduğu dönemlerde çocuk bakıcılığı ve palyaçoluk yapmış.

Timuçin Esen aynı zamanda müzisyen. “Mayhoş” adında bir albümü de var. Galip Derviş dizisindeki jenerik müziğini seslendiren isim.

Türkiye’ye dönerek ilk olarak Gurbet Kadını dizisinde yer aldı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı