Hatice'den İvana Sert’e Büyük Tepki: ‘Ticaret Evliliği Yapıp Haraca Bağlamak Bu’
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hatice’den İvana Sert’e Büyük Tepki: ‘Ticaret Evliliği Yapıp Haraca Bağlamak Bu’

EĞLENCE

13 Ocak 2021 Çarşamba 12:33:20

Hatice’den İvana Sert’e Büyük Tepki: ‘Ticaret Evliliği Yapıp Haraca Bağlamak Bu’

Eski eşinden oğlu için aldığı nafaka miktarını yükseltmesi için dava açan ancak “işlerim kötü” cevabı alan modacı Ivana Sert, “Nafaka ödemeyecekseniz neden çocuk yapıyorsunuz?” dedi. Şarkıcı Hatice Sert’in bu sözlerine tepki gösterdi. Hatice, “Nafaka alamayacağını düşündüğün adamdan çocuk yapmasaydın” dedi.

Ivana Sert, geçtiğimiz günlerde velayeti kendisinde olan oğlu Ateş’e verdiği nafakayı artırması için eski eşi Yurdal Sert’e dava açtı.

Sert, “Eski eşimin maddi durumu Türkiye şartlarının çok üstünde olmasına rağmen, çocuğa ödediği nafaka yetersizdir” diyerek oğlunun 5 bin lira olan nafakasının 15 bin liraya çıkarılmasını talep etti.

Ivana Sert, eski eşi Yurdal Sert’in “İşlerim yolunda gitmiyor” şeklindeki savunmasına, “Hepimizin işleri kötü gidiyor ama çocuğumuz var ve ona bakmak zorundayız, bu kadar yani” karşılığını verdi. 41 yaşındaki ünlü isim, “Ben nafakayı az bulmuyorum ama çocuğun okul masraflarını karşılamadığı için yapacak bir şey yok. Bu konu hakkında çok fazla konuşmak istemiyorum. Sonuçta bu senin evladın, çocuk senin!” açıklamasında bulundu.

Sert, “Ben çocuğum için çalışıyorum. Ömrümü veriyorum ve herkes de böyle yapmalı bence. Baba olarak değerlendirsinler bu konuyu. Eşine vermiyorsun zaten nafakayı, çocuk için veriyorsun” ifadelerini kullandı.

“BU HARACA BAĞLAMAK!”

Şarkıcı Hatice ise sosyal medya hesabında Sert’i eleştirdi. Hatice’nin, “Bu, ticaret evliliği yapıp, sonra haraca bağlamak, başka bir şey değil. Nafaka alamayacağını düşündüğün adama çocuk yapmayacaksın o zaman.” sözleri tartışma konusu oldu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı