Harry Potter'ın Yıldızı Jessie Cave'nin Üç Aylık Bebeği Korona Virüse Yakalandı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Harry Potter’ın Yıldızı Jessie Cave’nin Üç Aylık Bebeği Korona Virüse Yakalandı

EĞLENCE

8 Ocak 2021 Cuma 13:38:59

Harry Potter’ın Yıldızı Jessie Cave’nin Üç Aylık Bebeği Korona Virüse Yakalandı

‘Harry Potter’da hayat verdiği ‘Lavender Brown’ karakteriyle yıldızı parlayan oyuncu Jessie Cave’nin üç aylık bebeği koronavirüse yakalandı. Üzücü haberi sosyal medya hesabından duyuran Cave, herkesi koronavirüs konusunda dikkatli olmaya çağırdı.

Ünlü oyuncu Jessie Cave, geçtiğimiz ekim ayında dünyaya gelen bebeğinin Covid -19’a yakalandığını duyurdu. Cave, minik bebeğe hastanede iyi bakıldığını söyledi.

Meslektaşı Alfie Brown ile iki çocuğu daha olan 33 yaşındaki Jessie Cave, Abraham adını verdikleri minik bebeğin, hastanede izolasyon odasında çekilen bir fotoğrafını sosyal medyada paylaştı. Cave, minik oğlunun fotoğrafınının altına “TV’de kapanma ile ilgili haberleri izledim. Zavallı bebeğim covid pozitif. O iyi durumda” diye yazdı.

 

 

Jessie Cave, bebeğine hastanede iyi bakıldığını da belirterek virüsün çok hızlı bulaştığını belirterek herkesi bu konuda dikkatli olmaya çağırdı. Ünlü oyuncu, ayrıca bebeğinin zor bir doğumla dünyaya geldiğini de sözlerine ekledi. İngiliz oyuncu, “Onun travmatik doğumundan sonra bu kadar kısa sürede tekrar hastaneye dönmek istemezdim” dedi.

 

ÜÇ ÇOCUĞU VAR

Jessie Cave, Harry Potter serisinde Lavender Brown karakterine hayat veriyordu. Jessie Cave ile sevgilisi Alfie Brown’un 5 yaşında Donnie adında bir oğlu ve üç yaşında Margot adlı bir de kızı bulunuyor.

Jessie Cave, ‘Harry Potter’ film serisinde ‘Lavender Brown’ karakterini canlandırmıştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı