Hadise Ve Kaan Yıldırım Aşkı Tekrar Mı Alevlendi!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hadise Ve Kaan Yıldırım Aşkı Tekrar Mı Alevlendi!

EĞLENCE

4 Ocak 2021 Pazartesi 11:59:33

Son Güncelleme: 04/01/2021 12:00:45

Hadise Ve Kaan Yıldırım Aşkı Tekrar Mı Alevlendi!

Hadise ile Kaan Yıldırım aşkının ayrılık haberleri magazin gündemine bomba gibi düşerken, son dakika haberleri art arda geliyor. Hadise ile Kaan Yıldırım cephesinden her gün yeni bir sürpriz gelişme yaşanıyor. Herkes evleneceklerini beklerken 2020’nin son günlerinde ayrılık haberini duyuran Hadise ve Kaan Yıldırım aşklarına bir şans daha verdi. Hadise iddiaya göre sevgilisinin evinden paylaşım yaptı.

Aşkları evliliğe doğru giderken ayrılan Hadise ile Kaan Yıldırım cephesinden her gün yeni bir sürpriz gelişme yaşanıyor. Hadise ve Kaan Yıldırım’dan gelen haberler, yine kafa karıştırdı. 2021’in ilk günlerinde Hadise’den bir paylaşım geldi. Hadise’nin paylaşımlarının Kaan Yıldırım’ın evinden olduğu ve ilişkisine bir şans daha verdiği iddialar arasında.

 

“HAYATINDA BAŞARI VE MUTLULUK DİLERİM”

Hadise, Instagram hesabından yaptığı açıklamada, “Aşk çok güzel, her şey aşkla güzel. Herkesin yaşaması, yaşamaktan korkmaması gereken tek duygu… Ama bazen aşk olsa da olmuyor. Bu yüzden bu kararı almak ve sizinle paylaşmak istedim. Kaan Yıldırım ile yaşadığım ilişkiyi noktalandırmış bulunuyorum. Kendisine hayatında başarı ve mutluluk dilerim. Hep söylerim bizi aşk ve sevgi kurtaracak, aşk hep olsun. Kendinize iyi bakın.” demişti.

Ayrılık haberlerinin ardından bu aşkın mimarı Seda Bakan’ın yine ikiliyi barıştırmaya çalıştığı iddia edilmişti.

2021’in ilk günlerinde Hadise’den bir paylaşım geldi. Hadise’nin paylaşımlarının Kaan Yıldırım’ın evinden olduğu ve ilişkisine bir şans daha verdiği iddia edildi.

 

KAAN YILDIRIM KİMDİR?

Kaan Yıldırım, 24 Aralık 1986 yılında İstanbul’da doğdu. İngiltere Londra Brunel Üniversitesi pazarlama bölümünden mezun oldu. Başkent İletişim Bilimleri Akademisi’nde oyunculuk eğitimi aldı. Oyunculuk kariyerine Kayıp dizisinde Kadir karakterini canlandırarak başladı. Ancak Yıldırım, asıl çıkışını başrollerinde Uğur Polat, Sevtap Özaltun, Erkan Kolçak Köstendil, Şebnem Bozoklu’nun oynadığı ‘Ulan İstanbul’ adlı dizisiyle yaptı.
2015 yılında ise başrollerini Ezgi Eyüboğlu ile üstlendiği bir yaz dizisi olan Adı Mutluluk dizisinde Batu Değirmenci karakterini canlandırdı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı