Hacı Sabancı’dan Zeynep Nazlı Kayı'ya Doğum Günü Mesajı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Hacı Sabancı’dan Zeynep Nazlı Kayı’ya Doğum Günü Mesajı

EĞLENCE

1 Ocak 2021 Cuma 13:31:39

Hacı Sabancı’dan Zeynep Nazlı Kayı’ya Doğum Günü Mesajı

İş insanı Hacı Sabancı, nişanlısı Zeynep Nazlı Kayı’nın yeni yaşını kutladı. Birlikte çekilen karelerini sosyal medya hesabından yayınlayan Sabancı, gönderisine, “İyi ki doğdun” notunu yazdı.

Hacı Sabancı uzun zamandır aşk yaşadığı Zeynep Nazlı Kayı ile evlilik yolunda ilk adımı attı. Yaklaşık üç yıldır aşk yaşayan çift, geçtiğimiz günlerde aile arasında gerçekleşen bir törenle nişanlandı.

Sabancı, nişanlısının yeni yaşını sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımla kutladı. Birlikte çekilen karelerini paylaşan Sabancı, gönderisine, “İyi ki doğdun” notunu yazdı.

“MUTLU YILLARIN OLSUN”

Zeynep Nazlı Kayı’nın yeni yaşını kutlayan bir diğer isimse kayınvalide Arzu Sabancı oldu. Müstakbel gelininin yeni yaşını kutlayanSabancı, gönderisine, “Nazlıcığım tüm dileklerinin gerçek olduğu, sağlıklı, mutlu, çok güzel yılların olsun. Biz de hep yanında olalım inşallah. İyi ki doğdun… 30.12.20” notunu yazdı.

 

ZEYNEP NAZLI KAYI KİMDİR?

Zeynep Nazlı Kayı 1992 yılında Bursa’da doğdu. İlkokul ve ortaokulu Bursa’da tamamlayan Nazlı Kayı Koç Lisesini kazandıktan sonra İstanbul’a yerleşti ve bir daha da Bursa’ya dönmedi.

Londra’daki University Of Westminster’da hukuk bölümünden mezun oldu. Ardından İstanbul Modern’de sanat tarihiyle ilgili dersler almaya başladı. Şeyma Subaşı’nın yakın arkadaşı olan Zeynep Nazlı Kaya, aynı zamanda Aslışah Alkoçlar ile arkadaşlığı ile de tanınmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı