Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? GTA 6 Fiyatı ve Özellikleriyle Görücüye Çıktı

EĞLENCE

8 Şubat 2020 Cumartesi 14:14:25

GTA 6 Ne Zaman Çıkacak? GTA 6 Fiyatı ve Özellikleriyle Görücüye Çıktı

Grand Theft Auto (GTA) serisinin sonuncusu, GTA 6 ne zaman çıkacak? Oyun tutkunları, GTA 6 çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı, özelliklerini araştırmaya başladı. GTA 6 ile ilgili son haberler, oyunun ne zaman çıkacağı ve Türkiye fiyatını sizler için araştırdık.

Grand Theft Auto (GTA) serisinin sonuncusu, GTA 6 ne zaman çıkacak? Oyun tutkunları, GTA 6 çıkış tarihi ve Türkiye fiyatı, özelliklerini araştırmaya başladı. GTA 6 ile ilgili son haberler, oyunun ne zaman çıkacağı ve Türkiye fiyatını sizler için araştırdık. Rockstar Games’in yeni oyunu GTA 6’nın Türkiye satış fiyatı ve çıkış tarihi belli oldu. Haberimizde sizler için hazırladık…

Milyonlarca oyuncunun merakla beklediği GTA 6 ne zaman çıkacak? GTA 6’nın official trailer’ı yayınlanmıştı. Rockstar Games GTA 5’in üzerinden yılların geçmesine karşın halen daha eskimeyen Grand Theft Auto serisinin son oyunu GTA 6, oyuncuları heyecanlandırmaya başlamıştı. GTA 5 üzerindeki güncellemeler de artık oyuncuların heyecanını kesmeye yetmiyor. GTA 6’nın çıkışı bekleniyor. Oyuncular, GTA 6’nın hikayesinin geçeceği şehri ve oyunun yeni özelliklerini araştırıyor. GTA 6’nın Londra, Miami veya California şehirlerinden birinde geçmesi bekleniyordu. Ancak ortaya çıkan son bilgilere göre GTA 6 Miami veya New York şehirlerinden birinde oynanacak!

GTA 6 NE ZAMAN ÇIKACAK ? GTA VI ÇIKIŞ TARİHİ

Rockstar Games’in GTA 6’yı 2020 yılı içinde piyasaya sunması kesinleşti! Şuan için herhangi bir kesin ay ve gün belirtilmiş olmasa da GTA 6’nın 2020 yılında çıkacağı netlik kazanmış durumda.

GTA 6’nın çıkış tarihi en çok tercih edilen oyun konsolu Playstation’ın yeni modeli Playstation 5’in çıkış tarihiyle de yakından ilgili gözüküyor. PS5’in yepyeni Virtual Reality (Sanal Gerçeklik) uygulamaları ve teknolojileriyle GTA 6’nın komplike bir oyun deneyimi sunması ve oyunculara şimdiye kadar yaşamadıkları bir tecrübe yaşatması bekleniyor. Rockstar Games’in GTA 6 ile ilgili son çalışmaları da sızmaya başladı.

GTA 6 SATIŞ FİYATI NE KADAR OLACAK?

Avusturyalı oyun sitesinin ilanına göre; GTA 6 D1 Edition PlayStation 4’te 69,99 euro, PC’de 59,99 euro ve Xbox One’da ise 69,99 eurodan satışa sunulacak. GTA 6’nın Türkiye fiyatının Dolar-Euro kurları nedeniyle Türkiye’de bir miktar pahalı olacağı ve ilk etapta ön satışla birlikte 500 TL üstünde satışa sunulabileceği düşünülüyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı