Gazeteci Didem Arslan Yılmaz Koronavirüs Aşı Gönüllüsü Oldu
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Gazeteci Didem Arslan Yılmaz Koronavirüs Aşı Gönüllüsü Oldu

EĞLENCE

28 Aralık 2020 Pazartesi 13:36:35

Gazeteci Didem Arslan Yılmaz Koronavirüs Aşı Gönüllüsü Oldu

Show TV’de ekranların karşısına çıkan Didem Arslan Yılmaz, programında aşı gönüllüsü olduğunu belirterek herkese aşı olma çağrısında bulundu…

Show Tv’de program sunuculuğu yapan başarılı sunucu Didem Arslan yılmaz koronavirüs ve aşı kapsamında açıklamada bulunarak şunları ifade etti:

“Covid ile ilgili mücadelede önemli bir aşamaya geçtik biliyorsunuz. Sayın Bakan Fahrettin Koca da açıkladı. Çin aşıları Pazar gecesi yola çıkıyor ve Pazartesi günü de Türkiye’de olacak. Bütün dünya çok yoğun bir mücadele veriyor, Türkiye de öyle. İnanılmaz güzel bir mücadele veriliyor. Bir ara rakamlar artmıştı. Kısıtlamalar fazlalaşınca, hafta sonu kısıtlamaları özellikle, sayıların düştüğü ile ilgili güzel haberler gelmeye başladı. Bu arada ben de bir bilgiyi sizlerle paylaşayım çünkü herkes aşı olsak mı, olmasak mı diye kafasından çok tereddüt geçiriyor.”

 

“TEREDDÜT ETMEYİN, AŞINIZI VURULUN”

“Ben faz 3 çalışmasına katıldım. Çin aşısı için gönüllü oldum.” diyen Yılmaz aşının önemine vurgu yaparak sözlerine şu şekilde devam etti: “İkinci aşıyı geçtiğimiz hafta Cuma günü (18 Aralık) vuruldum. Faz 3 çalışmasına katıldığımız, gönüllü olduğumuz için, ”Aşı mı? Plasebo mu?” olup olmadığı bize daha sonra açıklanacak. Eğer plasebo ise bana Çin aşısı vurulacak. Bunu neden açıklama ihtiyacı duydum çünkü Pazartesi günü aşılar geldikten sonra önce sağlık çalışanları aşı vurulacak. Daha sonra risk gruplarına ve yaş gruplarına göre aşıların dağılımı yapılacak ama ne olur hiç tereddüt etmeyin. Gidin aşınızı vurulun. Çünkü aşı, Covid-19 ile mücadelede çok önemli bir aşama…”

 

DİDEM ARSLAN YILMAZ KİMDİR?

Türk haber spikeri ve muhabir Didem Arslan Yılmaz, 12 Ocak 1974 tarihinde dünyaya geldi. Kadıköy Kız Lisesi ardından İstanbul Üniversitesi Basın Yayın Yüksek Okulu Radyo Televizyon Bölümü’nden mezun oldu. Gazeteciliğe 1992’de Flash TV’de haber sunarak başladı. Çalar Saat,Serdar Cebe’yle Haftasonu Haberleri, 13 Ajansı, Gün Ortası ve Türkiye’nin Nabzı programlarının sunuculuğunu yaptı.

Profesyonel meslek hayatına haber merkezi ile başladı. Muhabirlik, ana haber spikerliği, sabah programı spikerliği yaptı.

Sağlık Bakanlığı ve CNN TÜRK’ün birlikte organize ettiği “Hayata Bağış” kampanyasıyla büyük farkındalık yarattı.

Türkiye’nin Nabzı adlı tartışma programını hazırlayıp sundu. Gün içerisinde de yine farklı saat dilimlerinde kuşak programlarının hem mutfağında hem de ekran önünde yer aldı. Şu anda Show Tv ekranlarında ‘Didem Arslan Yılmaz’la Vazgeçme’ programını sunmaktadır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı