Fatih Ürek’ten İddialı Sözler: 20 Milyon Liramı Aldılar
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Fatih Ürek’ten İddialı Sözler: 20 Milyon Liramı Aldılar

EĞLENCE

13 Ocak 2021 Çarşamba 13:31:41

Son Güncelleme: 13/01/2021 13:32:45

Fatih Ürek’ten İddialı Sözler: 20 Milyon Liramı Aldılar

YouTube’da yayınlanan bir programa konuk olan Fatih Ürek’in, ‘Bu zamana kadar çok para kazandım’ sözü üzerine sorulan ‘Parayı ne yaptın’ sorusuna ünlü sunucudan çarpıcı açıklama: “En yakınlarım yedi. 20 milyonum gitti.”

Ürek, “Bu zamana kadar çok para kazandım. ‘Parayı ne yaptın?’ derseniz; ‘Aldı, gittiler’ derim. En yakınlarım yaptı bunu bana. Benim en yakınımdı bu kişiler, şu anın parasıyla 20 milyonum gitti. Haftanın her günü çalışıyordum. Alan kişi de hayrını görmedi. Keşke biraz görseydi” diyerek yaşadıklarını anlattı.

 

“EN SAMİMİ HALİMLE YAKLAŞIYORUM”

“Kadınlar beni çok seviyor” diyen Fatih Ürek, “Hep dua ederler bana, hepsine çok teşekkür ediyorum. Ben onlara en samimi halimle yaklaşıyorum, onlar da beni seviyor. Çok özel şeyler yaşadım” ifadelerini kullanıp kadınlara olan sevgi ve saygısını vurguladı.

54 yaşındaki ünlü sanatçı başından geçen bir olayı anlatarak şunları ifade etti:

“Almanya’da konser verecektim. İçerisi dolu, çoğu da kadın. Tam sahneye çıkacağım, bir kadın geldi. Fotoğraf çektirmek istiyormuş. Kadına ‘Gel’ dedim. Bir adım attı, titredi. Olduğu yere düştü ve öldü. Ben bu olayı hayatım boyunca unutamam. Böyle bir sevgi, böyle bir iletişimim vardı benim.”

 

“DEDİKODUCU” DEMİŞTİ

Fatih Ürek, geçtiğimiz aylarda ablasının cenazesine katılmayıp, kendisini aramadığını söylediği yakın arkadaşı Demet Akalın’a küsmüştü.

Ürek, bununla da kalmayıp, Akalın’a ‘dedikoducu’ demişti.

Yaşanan bu olay sonrasında Demet Akalın, konuyla ilgili şöyle bir açıklama yapmıştı:
“Siz ne dost, ne düşman olmayı bilenlerdensiniz! Götürdüğüm tatilde arkamdan dedikodumu yapan, evladıma beddua eden sizsiniz! Lütfen artık erken kalkan benim adımı anmasın! Artı kim dedi ‘Geliyorum’ diye, anla diye cenazeye bile gelmedim. Kim sana böyle bir söz verdi? Görüşmüyorum 3 aydır, kafam rahat!”

 

 

“ASLA BARIŞMAM”

Ürek, muhabirlerin “Ramazan Bayramı yaklaşıyor. Demet Hanım’dan bir atak gelirse barışma olur mu?” sorusu üzerine şunları aktardı:

“Yok, asla! Allah ona sağlık versin. O kafasında yanlış bir anlaşma yaptı. Umarım bunun için ileride üzülmez. İnsanın hani kalbi kırılır ya! Benim de öyle… Ben herkesin çok iyi arkadaşıyım. Hiç kimse bana kötü diyemez. Herkese iyilik yapmak isteyen bir insanım ben. Ben kötülük düşünmem. 35 yıldır bu eğlence piyasasının içerisindeyim. Kimsenin arkasından çirkeflik yapmadım ve düşünmedim. Ben yapamam, beceremem yani. Benim için artık hiç önemli değil bu konu. Düşüneceğimiz daha önemli konular var.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı