Fahriye Evcen-Burak Özcivit: Yorumlara Bakmıyoruz!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Fahriye Evcen-Burak Özcivit: Yorumlara Bakmıyoruz!

EĞLENCE

7 Ocak 2021 Perşembe 10:49:01

Fahriye Evcen-Burak Özcivit: Yorumlara Bakmıyoruz!

Nişantaşı’nda objektiflere yakalan oyuncu çift Burak Özçivit ile Fahriye Evcen ayak üstü muhabirlerin sorularını cevapladı. “Instagram paylaşımlarınıza gelen bazı kötü yorumlar sizi etkiliyor mu?” sorusuna yanıt veren Özçivit, “Canımız nasıl istiyorsa onu paylaşıyoruz, yorumlara bakmıyoruz” dedi.

Anne olduktan sonra oyunculuğa ara veren Fahriye Evcen, oğulları Karan için nazar korkusu yaşamadıklarını belirtip “Hiç öyle korkumuz falan yok, ayrıca öyle çıkabilecek bir ortam da yok. Onu korumak adına fazla çıkaramıyoruz” dedi.

Evcen, “Setlere ne zaman dönüyorsunuz?” sorusuna, “Şu an oğlumla ilgileniyorum, doğru iş olduğunda mutlaka olacaktır şu an netleşen proje yok. Şu an duruyorum. Bugün de uzun bir aradan sonra ilk defa alışveriş için çıktık. Net bir şey yok ama planım var. Çocukla nasıl olacak göreceğiz artık yavaş yavaş onu da alıştırarak olacak herhalde.” diyerek cevap verdi.

 

“KARAN EVİN NEŞESİYDİ”

Oğlu Karan’ın yılbaşında evin neşesi olduğunu anlatan Fahriye Evcen, “Karan, geçen sene çok küçüktü. Hiçbir şey anlamamıştı. Bu yıl kuzeniyle çok oyun oynadı, evin neşesiydi” ifadelerini kullandı.

 

“NE GEREKİRSE ONU YAPARIZ”

Ünlü çift, yurt dışından gelen korona virüs aşısıyla ilgili olarak, “Şu anda aşıyla ilgili ne yaparız bilmiyoruz. Ne gerekiyorsa onu yaparız henüz araştırma yapmadık. Her zaman Türkler’in başarısını takdir ediyoruz” diye konuştu.

 

“O TEMPOYA ALIŞACAĞIM”

Ekranlara dönmek istediğini belirten Evcen, “Netleştiğinde söylemek daha doğru. Dönmeyi düşünüyorum ama net bir şey yok. Çalışan anne nasıl olacak ben de bilmiyorum ama bakıp, göreceğiz. Bir şekilde o tempoya alışacağım” şeklinde konuştu.

“YORUMLARA BAKMIYORUZ”

Yılbaşını evde geçirdiklerini belirten çift, ayrıca sosyal medya paylaşımlarından sonra yorumlara takılıp kafa yormadıklarını vurgulayarak, “Evdeydik evde olmayı aslında seviyoruz. İstediğimizi paylaşıyoruz, canımız nasıl isterse. İsteyen istediği yorumu yapabilir ama biz fazla yorumlara bakmıyoruz. Karan geçen sene çok küçüktü hiçbir şey anlamamıştı bu yıl da erken uyudu kuzeni vardı yanında çok eğlendi. Gecenin eğlencesi oydu.” İfadelerini kullandı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı