Exxen'in Yeni Bomba Projeleri Açıklandı! Exxen Ücretli mi? Exxen Ne Zaman Açılıyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Exxen’in Yeni Bomba Projeleri Açıklandı! Exxen Ücretli mi? Exxen Ne Zaman Açılıyor!

EĞLENCE

23 Aralık 2020 Çarşamba 18:19:44

Exxen’in Yeni Bomba Projeleri Açıklandı! Exxen Ücretli mi? Exxen Ne Zaman Açılıyor!

Exxen ne zaman yayına başlıyor? Exxen ücretli mi? Exxen ücretleri ne kadar? Exxen dizileri hangileri? Exxen de yayınlanacak programlar hangileri? Exxen de hangi ünlü oyuncular yer alacak? Exxen programları neler?

Acun Ilıcalı’nın çok ses getiren yeni projesi milyonlarca vatandaş tarafından merakla bekleniyor. Sözü edilen proje ile ilgili olarak çok fazla merak edilen konu var. Vatandaş yeni proje ile ilgili olarak tüm detayları araştırılıyor. En çok merak edilen konulardan biride Exxen’in ücretlimi olup olmadığı yada ücretli ise ne kadar olduğudur. Acun Ilıcalı’nın kanalı Exxen’in açıklamasına sayılı günler kala kanalda yayınlanacak bomba projeler hakkında açıklamalar yapılmaya devam ediyor.  İşte Exxen hakkında merak edilenler ve kanalda yayınlanacak projeler…

ACUN ILICALI’DAN EXXEN HAKKINDA MERAK ETTİKLERİNİZ!

Acun Ilıcalı kurucusu olduğu Exxen hakkında merak edilen soruları yanıtladı. Exxen hakkında açıklamalarda bulunan Acun Ilıcalı, Çok iddalı bir platformu hayata geçirdiklerini açıklarken, televizyonculukta hayallerimizi gerçekleştirecek noktada değiliz açıklamasında bulundu.

EXXEN İSMİNİ KİM BULDU!

Acun Ilıcalı Exxen hakkında açıklamalarına devam ederken, Exxen’in içeriği hakkında da önemli açıklamalarda bulundu. Açıklamasında, Dijital dediğin zaman bambaşka bir dünya ifadelerini kullandı. İsmini Ali Taran buldu ve bu isme bayıldım. Exxen güzel bir platform olacak. Bu platformunda içerik olarak da ciddi zengin olacağını düşünüyorum açıklamalarında bulundu. Ayrıca benim hayalini kurduğum bir projem var bir sürpriz programı olacak. Bu hayalimi de burada yapacağım. Bu hayalim içinde kendime bir ekip kuruyorum. Ayrıca çok iddialı bir model programı da yapacağız. Bu programda Türkiye’nin en iyi modellerini seçeceğiz. Onun dışında Exxen de belgesellerimiz var. Çok önemli birimlerden bu platformla ilgili çok önemli destek alacağımızı düşünüyorum açıklamalarında bulundu.

EXXEN NE ZAMAN YAYINA BAŞLAYACAK?

Acun Ilıcalı’nın kurucusu olduğu Exxen 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile yayın hayatına başlayacak.

EXXEN ÜCRETLİ Mİ? NE KADAR?

1 Ocak 2021 tarihi itibari ile seyircisi ile buluşacak olan Exxen’in ne kadar olacağı merak konusu. Yapılan açıklamaya göre Acun Ilıcalı daha önce katılığı bir canlı yayında yaptığı açıklamada, Exxen’in ilk hafta ücretsiz olarak yayında olacağını belirtti. Exxen’in ücret detayları ile ilgili olarak da 1 Ocak 2021 tarihini işaret etti. Exxen platformu ücretinin, önümüzdeki günlerde ücret bilgileri ile yeniden gündeme geleceği belirtildi.

EXXEN’İN YENİ BOMBA PROJELERİ!

EXXEN- ÖĞRENCİ EVİ

EXXEN- AKIL OYUNLARI (BİLİM İLLÜZYON PROGRAMI)

EXXEN- “GİBİ” PLATFORMUN EN GÜÇLÜ DİZİLERİNDEN

EXXEN-” GARAJ” (LÜKS ARAÇLARLA İLGİLİ HERŞEY KONUŞULACAK)

EXXEN- TOLGSHOW (TOLGA ÇEVİK’İN SEVİLEN GÖSTERİSİ)

EXXEN DİZİLERİ

– Sihirli Annem
– Şeref Bey
– Vahşi Şeyler
– Hükümsüz
– Zehirli Çiçekler
– Dadı
– Eziklerin Savaşı
– Yaş 17

EXXEN PROGRAMLAR

– Pişti (Beyazıt Öztürk) ve (İbrahim Büyükak)

EXXEN YARIŞMALAR

– Next Top Model (Burcu Esmersoy)

EXXEN GÜLDÜRÜ

– TOLGSHOW (Tolga Çevik)
– Konuşanlar (Hasan Can Kaya)

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı