Exxen Ücretsiz Üyelik Nasıl Yapılır? Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Ücretlendirme Nasıl Olacak?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Exxen Ücretsiz Üyelik Nasıl Yapılır? Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Ücretlendirme Nasıl Olacak?

EĞLENCE

2 Ocak 2021 Cumartesi 22:22:08

Exxen Ücretsiz Üyelik Nasıl Yapılır? Exxen Üyelik İptali Nasıl Yapılır? Ücretlendirme Nasıl Olacak?

Exxen üyeliği nasıl yapılacak? Exxen üyelik iptali nasıl yapılacak? Üyelik ücretleri nasıl yapılacak? Yıllık ve aylık ücretler ne kadar?

2021 1 Ocak tarihi itibari ile yayına başlayan Acun Ilıcalı’nın sahibi olduğu Exxen ilgi görmeye başladı. Üye olmak isteyen vatandaş 1 Ocak 2021 tarihi itibari ile üyeliklerini oluşturdular. Bununla beraber ilk 7 gün ücretsiz olan Exxen’e ücretsiz olarak üye olan kişilerden bazıları da 7 gün’ün ardından kapatmak istiyorlar. Ücretsiz üyelik nasıl yapılacak? Üyelikler nasıl iptal edilecek? İşte detayları…

EXXEN ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILACAK?

2021 yılının ilk günü yani 1 Ocak tarihi itibari ile yayına başlayan Exxen için yoğun bir şekilde üyelik girişi yapılmaya devam ediyor. Değişik içerikleri  ve ünlü izimleri bünyesinde barındıran platform “Yerli Netflix” olarak tanımlanmaktadır. Exxen hakkında detaylar merak edilmeye devam ediyor. Exxen üyelik girişinin nasıl yapıldığı merak edilip araştırılmaktadır. Ayrıca Exxen’i 7 gün ücretsiz kullandıktan sonra üyelik iptali yapmak isteyenler de bulunmaktadır.  Exxen platformunda ücretsiz 7 gün üyeliğinizin sonrasında iptal etmek isteyenler, belirtilen birkaç adımı uygulayarak kolaylıkla iptalini gerçekleştirebilirsiniz.

7 GÜN ÜCRETSİZ ÜYELİK NASIL YAPILACAK?

Türkiye’nin dijital platformu olan Exxen Apple Store’da Exxen yazıp aratmanızın ardından mobil uygulamasını da cihaza indirilebilirsiniz. Exxen Google Play Store’da ise henüz yer almamaktadır. Exxen platformunu bilgisayar üzerinden izlerken TV’ye HDMI kablosu ile bağlantı aracılığıyla izlenebilsiniz. Exxen’e üye olmak isteyenler bilgisayarlarından www.exxen.com.tr adresini ziyaret edebilirsiniz. Böylece yeni hesap oluşturabilirsiniz. Ardından açılan sayfada “Ad Soyad, E Posta” bilgilerini yazarak ücretsiz deneme sürümünü kullanabilirsiniz. Ücretsiz Deneme Sürümü, Exxen’e yeni üyelikler için geçerli olmaktadır.

ÜYELİK İPTALİ NASIL YAPILIR?

İlk olarak yapmanız gereken, www.exxen.com/tr adresini açarak, hesabınıza giriş yapmanız gerekmektedir.

Giriş yapmanızın ardından, sağ üstte yer alan isminizin ve profil fotoğrafınızın bulunduğu kısma tıklayarak ve Profilim bölümüne geçiş yapmanız gerekmektedir.

Kişisel bilgilerinizin bulunduğu bu ekranın sağ alt kısmında yer alan “Profilimi Sil” bağlantısına tıklamanızın ardından işleminiz yapılmaktadır.

Hesap silme işleminizi talebinizi onaylamak için şifrenizi girmenizin ardından “Profilinizi sildiğinizde profile ait tüm listeler ve izleme geçmişi de silinecektir. Devam etmek ve profili silmek istediğinize emin misiniz?” uyarısı karşınıza çıkmaktadır.

Evet seçeneğine tıklamanızın ardından, Exxen üyelik iptal işlemini gerçekleştirmiş olacaksınız.

“Your profile has deleted” (profiliniz silinmiştir) uyarısı karşınıza çıktığında, hesap silme işleminin başarıyla tamamlandığı anlamına gelmektedir. Geri giriş yapma işlemini yaparsanız tekrar hesabınıza giriş yapamayacaksınız. Hesabınızı silmeye çalıştığınızda başarısız olursanız eğer, ya da silindiğinden tam emin olamıyorsanız eğer, ikinci bir yol daha izleyebilirsiniz. Bu link üzerinden yine giriş yaparak Exxen canlı destek hizmetine bağlanarak hesap silme işleminizi buradan gerçekleştirebilirsiniz.

EXXEN ÜYELİK ÜCRETLERİ NE KADAR?

Exxen fiyatları belirlenmiştir. Exxen reklamlı olarak yayınlanmakta olan içerikler için aylık olarak 9.90 TL ücret gerekmektedir. Exxen’in reklamsız üyeliklerinde ise aylık 19.90 TL ücret alınmaktadır. Exxen yıllık olarak reklamlı içerik ücreti ise 99.90 TL. Yıllık reklamsız üyelik ise 199.90 TL olarak belirlenmiştir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı