EDHO'da Kriz! Oktay Kaynarca Necati Şaşmaz'ı İstemedi! Ego Savaşları!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

EDHO’da Kriz! Oktay Kaynarca Necati Şaşmaz’ı İstemedi! Ego Savaşları!

EĞLENCE

31 Ekim 2020 Cumartesi 12:19:26

EDHO’da Kriz! Oktay Kaynarca Necati Şaşmaz’ı İstemedi! Ego Savaşları!

ATV’nin reytinglerde zirvede dizisi Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz dizisinde Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca kavgası nedeniyle dizinin kadrosunda dahil olamamış. Fanların Polat Alemdar ile Çakır’ı aynı dizide yeniden görme isteği ego savaşı nedeniyle olmamış.

ATV’nin reytinglerde zirvede dizisi Eşkıya Dünya’ya Hükümdar Olmaz dizisinde Necati Şaşmaz, Oktay Kaynarca kavgası nedeniyle dizinin kadrosunda dahil olamamış. Fanların Polat Alemdar ile Çakır’ı aynı dizide yeniden görme isteği ego savaşı nedeniyle olmamış.

Bir dönem Kurtlar Vadisi dizisiyle televizyon tarihinde rekorlar kıran 2’li Necati Şaşmaz ile Oktay Kaynarca hayranları geçtiğimiz haftalarda magazin gündemindeki bir haber ile heyecanlanmıştı. Kurtlar Vadisi’nden beri yan yana aynı projede gelmeyen Necati Şaşmaz ve Oktay Kaynarca EDHO’da yeniden beraber oynayacak haberi dizinin fanlarını heyecanlandırmıştı.

Ancak geçtiğimiz günlerde bu haberler dizi ekibi tarafından yalanlandı ve gündeme böyle bir şey olmadığını söylediler. Kurtlar Vadisi dizisiyle adeta hayatı değişen Oktay Kaynarca ve Necati Şaşmaz o dönem aslında kavgalıymıştı.

Kurtlar Vadisi dizisi reyting rekorları kırarken, Oktay Kaynarca’nın canlandırdığı ve Türk izleyicisi tarafından idol görülen Süleyman Çakır karakteri diziden sürpriz bir şekilde çıkarılmıştı. O dönem Oktay Kaynarca’nın diziden kovulmasının nedeni olarak Oktay Kaynarca’nın Süleyman Çakır rolüne kendini aşırı kaptırması olarak gösterilmişti. O dönemler bir başka iddia olarak da Oktay Kaynarca’yı diziden çıkaran Raci Şaşmaz, kardeşi Necati Şaşmaz’ın tek ön planda olmasını istemişti. Ancak daha sonra Raci Şaşmaz ile kardeşi Necati Şaşmaz kavga etmiş ve Raci Şaşmaz EDHO’nun yapımcılığını üstlenerek Oktay Kaynarca ile çalışmıştı.

Şimdilerde EDHO adlı dizide yine Süleyman Çakır karakterine benzer bir mafya babası rolünü oynayan Oktay Kaynarca, yeniden Necati Şaşmaz ile bir araya gelirse reytinglerde ve basında büyük sükse yapacaktı. Magazine  sürülen haber sonrası 2 ismin fanları heyecan yapmıştı.

Ancak Necati Şaşmaz ile Oktay Kaynarca arasında gizli bir ego savaşı olduğu biliniyor. Oktay Kaynarca’nın her ne kadar Necati Şaşmaz’ın EDHO’ya gelmesi ile Polat Alemdar ile Süleyman Çakır yıllar sonra yeniden haberi ile sükse yapacağını düşünse de Kurtlar Vadisi’ndeki gibi geri plana atılmaktan korktuğu öğrenildi. Oktay Kaynarca’nın bu nedenle Necati Şaşmaz ile yeniden bir dizide olmak istemediği öğrenildi.

Kurtlar Vadisi dizisinde Oktay Kaynarca, Süleyman Çakır karakteri ile hayatının en zirve dönemini yaşarken diziden çıkarılmış ve dizi Polat Alemdar’ın tek adamlığı ile Necati Şaşmaz’ın popülaritesi artmıştı. Oktay Kaynarca’nın ölümü ülkede büyük olaymış ve gerçek yaşamda dizinin fanları bir dizi karakteri için mevlüt okutup, helva dağıtmıştı.

Dizide yer alan bir başka dedikodu ise o dönemler Oktay Kaynarca’nın dizideki rol arkadaşı Avukat Elif rolündeki Özgü Namal’la aşk yaşıyor olması hem Necati Şaşmaz hem de Raci Şaşmaz tarafından istenmemiş bu nedenle de Oktay Kaynarca’nın üzeri çizilmişti.

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı