Ece Üner Deniz Çakır'a Cevap Verdi
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ece Üner Deniz Çakır’a Cevap Verdi

EĞLENCE

29 Eylül 2020 Salı 19:09:10

Ece Üner Deniz Çakır’a Cevap Verdi

DENİZ ÇAKIR’DAN TEPKİ GELDİDeniz Çakır da resmi Instagram hesabından “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur.  Pes yahu… Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor.. İnanılır gibi değil.“ paylaşımında bulunmuştu.
Kaynak Yeniçağ: Helal olsun Ece Üner’e! Ermenistan’a destek veren Kim Kardashian’a sahip çıkan Deniz Çakır’ı yerin dibine batırdı

Show TV Ana Haber spikeri Ece Üner’in, Kim Kardashian’ın Ermeni faşizmi yaparak Azerbaycan ve Türkiye’ye yönelik algı yaratan sözlerine verdiği verdiği ifadeleri eleştiren Deniz Çakır’a cevap verdi.

Show TV Ana Haber Sunucusu Ece Üner, ABD’li Ermeni asıllı reality show yıldızı Kim Kardashian’ın Ermenistan’ın işgal ederek, sivillerini öldürdüğü Azerbaycan’a ve Türkiye’ye algı yaratan küstah sözlerine “Kim Kardashian’ın kameralara göstermeye alışık olduğu büyük bir kaynağı var, yine aynı kaynağı mı referans aldı acaba?” sözlerine söyleyerek tepki göstermişti

Oyuncu Deniz Çakır ise Instagram hesabından işgalci Ermenistan’a ve işgal edilen Azerbeycan’a tek kelime etmeden Ece Üner’in sözlerine “Bu nasıl avam yakışıksız bir üsluptur.  Pes yahu… Bu üslup ile Ana Haber Bülteni sunuyor.. İnanılır gibi değil.” diyerek tepki göstermişti.

Ece Üner’de, kendisini eleştiren Deniz Çakır’a sert cevap verdi.

Ece Üner, Twitter hesabından;

Pes’miş!Özünde; “bir yerinden uydurma” dedim!Esas cinsiyetçilik, burada “cinsiyetçilik” aramak!Ben “sıradan” kadınların hakkını ararken siz neredeydiniz?Kardashian’la kadın hakları savunucusu olduğunuzu hatırlayacağınız Kim’in aklına gelirdi? Samimiyetsizliğiniz mide bulandırıcı!

Biraz da Can Yücel okuyun! Kavramlarınız yerine otursun” diyerek yanıt verdi.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı