Ece Erken’den Sürpriz Ayrılık! Ece Erken Avukat Sevgilisinden Ayrıldı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ece Erken’den Sürpriz Ayrılık! Ece Erken Avukat Sevgilisinden Ayrıldı

EĞLENCE

29 Aralık 2020 Salı 16:37:37

Ece Erken’den Sürpriz Ayrılık! Ece Erken Avukat Sevgilisinden Ayrıldı

Magazin gündemi son dakika ayrılık haberini konuşuyor. Yasak aşkı ile günlerce konuşulan hatta işine bile son vermek zorunda kalan Ece Erken, avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yollarını ayırdığını duyurdu. Yaz tatilini birlikte geçiren Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı kısa sürdü. Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ayrılığı duyurdu…

Yasak aşkı ile günlerce konuşulan hatta işine bile son vermek zorunda kalan Ece Erken, avukat sevgilisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu ile yollarını ayırdığını duyurdu. Ece Erken’in evli ve iki çocuk babası avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yla ilişki yaşadığı haberleri uzun süre konuşulmuş ve ardından da Mahmutyazıcıoğlu eşinden Haziran ayında boşanmıştı. Yaz boyu birlikte tatil yapan Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu aşkı kısa sürdü. Bir dargın bir barışık birliktelik yaşayan Erken ve Mahmutyazıcıoğlu yollarını yine ayırdı. Ece Erken sosyal medya hesabından yaptığı paylaşım ile ayrılığı duyurdu. Ece Erken’in ayrılık paylaşımı ise akıllara Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen’i akıllara getirdi.

Sadakatsiz’in Derin’i Melis Sezen geçmişte aynı filmde rol aldığı ünlü popçu Murat Dalkılıç ile aşk iddialarına sosyal medyadan yanıt vermiş sosyal medyadan yaptığı paylaşımda, “Herkese selam, bugün çıkan haberler asılsızdır. Hayatımda kimse yok. Sevgiler” demişti.

Ece Erken’in Melis Sezen gibi hikaye paylaşması dikkat çekti. Ece Erken paylaşımında “Benim de hayatımda kimse yoktur” paylaşımıyla dikkat çekti.

TEDBİR KARARI ALINMIŞTI

Sunucu Ece Erken ile Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun yasak aşkı geçtiğimiz aylarda magazin gündemine bomba gibi düşmüştü. Ece Erken, hakkında çıkan haberlerden sonra konuyla ilgili, “9 ay önce dava açılmış ve ayrı evlerde yaşıyorlar. Eşiyle aynı evde yaşayan biriyle birlikte olmadım” açıklamasını yapmıştı.

Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun eşi Benan Mahmutyazıcıoğlu’nun sosyal medya hesabından yaptığı son paylaşım ise okları ünlü sunucuya çevirmişti.

Gece yarısı evinin önüne gelip, araçlarına zarar verdiğini dile getiren Benan Mahmutyazıcıoğlu, Ece Erken hakkında tedbir kararı aldırdığını söyleyerek sosyal medya hesabından şu paylaşımı yapmıştı:

“Gecenin bir yarısı evimizin önüne gelip, araçlarımıza zarar verenin kim olduğunu söylememe gerek yok sanırım… Unutmayın ki; bir gün herkes yaşayacak. Kimisi aldığı duaları, kimisi de aldığı ahları… Adalet herkese layık olduğunu veren bir erdemdir.”

Çıkan haberlerin ardından Ece Erken, “Unutmayın; hepimiz insanız ve herkes kınadığını yaşayabilir. Gün gelir ve bilmeden, detay bilmeden, ne yaşanıldı bilmeden yorum yapmamak gerekir. Bu konularda en ağır eleştiri yapan ünlülerin çoğu sessiz kaldı, çünkü neyin ne olduğunu özel olarak anlattık. Beni, sizi bir tek Allah yargılar. Allah’a hesap veririm. Lütfen artık sadece bana ve aileme hakaret edilen troll (sahte) hesaplara en azından bakarak, ortak olmayın. Allah hepimizin günahlarını affetsin. Dünya olarak zor günler geçiriyoruz, Allah yardımcımız olsun.” diye cevap vermişti.

 

“BOŞANMAMIN ECE İLE ALAKASI YOK”

Aşkını canlı yayında ilan eden Ece Erken, gelen tepkiler üzerine sunuculuğunu yaptığı magazin programından istifa etmişti. Ardından Ece Erken, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun kendisine verdiği boşanma davası belgesini kendisine verdiğini ve ilişkilerinin boşanma davasından sonra başladığını söyledi.

Ancak dava belgesinin gerçek dışı olduğu ortaya çıktı.

Erken’in boşanma belgesini paylaşmasından sonra ise Şafak Mahmutyazıcıoğlu şu ifadeleri kullanmıştı:

“Boşanmamın Ece ile alakası yoktur.İsim Ece Erken yerine başka biri olsaydı bu konu kimsenin umrunda olmayacak, kimse de bu durumdan haberdar olmayacaktı. Eşimden ayrılma kararı aldığım ve evden uzakta yaşadığım bu dönemde Ece ile tanıştım ve bir ilişkim oldu. Ancak bu kararı alma sebebim kesinlikle Ece değil. Bu yüzden Ece’nin suçlanması beni rahatsız ediyor.”

*Ece’den başka da bu süreçte yaşadıklarım oldu.

*Bu olayda sorumlu kişi benim.

*Boşanma davası açtım ve belgeyi ben Ece’ye verdim.

*Fakat anlaşmalı boşanma davasında her şeyimi verecektim ama bundan vazgeçtim. Sonra yeniden bir dava açtım. Boşanma fikrimden vazgeçmedim.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı