Doğduğun Ev Kaderindir Finale Mi Gidiyor?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Doğduğun Ev Kaderindir Finale Mi Gidiyor?

EĞLENCE

25 Aralık 2020 Cuma 13:25:14

Doğduğun Ev Kaderindir Finale Mi Gidiyor?

Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir final iddiaları ile gündemede. Dizinin son bölümünde Mehdi’nin Zeynep’i kaçırmasının ardından olaylar işin içinden çıkılmayacak bir hal almıştı. Doğduğun Ev Kaderindir final iddiaları doğru mu?

Zeynep ve Mehdi’nin imkansızlıklarla dolu aşk hikayesinin konu alındığı dizi Doğduğun Ev Kaderindir iddialara göre finale yaklaşıyor. Başrollerinde Demet Özdemir ve İbrahim Çelikkol’un yer aldığı yapım iddialarına göre Erzurum’da son bölümünün çekimlerini yapacak.

Başladığı günden bugüne büyük ilgi Doğduğun Ev Kaderindir, bu hafta yayınlanacak olan bölümüyle izleyenlerini ekran başına kilitliyor. Dizinin ekranlara veda edeceği iddialar arasında. Konuyla alakalı olarak yayıncı kuruluşundan henüz bu iddiaları doğrular nitelikte bir açıklama gelmedi.

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

Uzaklaştırma kararı Mehdi’yi derinden etkildi. Zeynep’e ulaşamıyor olmanın öfkesi onu arka arkaya yapacağı hatalara sürükleyedi. Mehdi’nin verdiği tepkiyle sarsılan Zeynep ise güvende olmamanın yarattığı korkuyla Barış’a sığındı. Bu sayede de Barış’ın hayatının bambaşka bir yönünü keşfetme şansı yakaladı. Barış, Zeynep’e yardım etmek için evinin kapılarını açtığında aslında Zeynep’in de ona yardım edebileceğini gördü. Çocukluğundan beri hasta olan kardeşinin ilk kez bir insanla bu kadar yakın olması Barış’a moral oldu. Zeynep o evde hiç ummadığı yepyeni bir arkadaş edindi.

Mehdi’nin ortadan kayboluşuyla hem Mehdi’nin hem de Zeynep’in ailesi paniğe sürüklendi. Cemile olanlar için Zeynep’i suçlarken Nermin ve Sakine de başka bir hesaplaşma içine girdi. Sonunda Sakine o güne kadar inkar ettiği Mehdi’nin öfkesini kendi gözleriyle görerek ilk pişmanlığını yaşadı .Mehdi ailesini de polisleri de umursamadan kararlılıkla kendine bir plan çizdi. Yaptığı hataların farkına varan Mehdi her şeyi Zeynep’e anlatmaya karar verdi. Mehdi’nin kendisine zarar vereceğini düşünen Zeynep eski eşi için uzaklaştırma kararı aldı. Bu karar Mehdi’yi hiç tahmin etmediği karanlık bir rotaya soktu. Barış’ın Zeynep’e zarar vereceğini düşüne Mehdi Zeynep’i kaçırarak annesinin yanına Erzurum’a götürmeye karar vererek Mehdi büyük bir çıkmazın içine girdi.

 

DOĞDUĞUN EV KADERİNDİR KONUSU

Mehdi ve Zeynep hayatları boyunca hem aileleri hem de içinde bulundukları şartlar nedeniyle oldukça zor günler geçirmişlerdir. Her ikisinin de ruhu çocukluklarında aldıkları yaralarla dolu olan bu ikili, aşk ve aidiyet hislerini birbirlerinde ayrılırlar. Birlikte yaralarını sarmaya ve birbirlerinin ilacı olmaya çalışırlar. Birbirlerine duydukları aşk zamanla öfkeye sebep olur. İkilinin bu yolculuğu aşka dair pek çok şey anlatıyor. Doğduğun Ev Kaderindir kitaptan uyarlanan bir dizi olmasına rağmen dizi bazı noktalarda kitaptan farklı ilerlemektedir.

 

DEMET ÖZDEMİR (ZEYNEP) KİMDİR?

Özdemir, 26 Şubat 1992’de 3 çocuklu bir ailenin en küçüğü olarak Kocaeli’de doğdu. Ailesi Bulgaristan göçmenidir. Annesi ve babası ayrıldığı için annesi ve ablasıyla İstanbul’a taşındı.

İlk televizyon deneyimini, 2013 yılında FOX TV’de yayımlanan Sana Bir Sır Vereceğim adlı dizide Aylin karakterini canlandırarak yaşadı. Daha sonra Kurt Seyit ve Şura adlı dizide Alya karakterini, Tut Sözünü adlı Sinema filminde ise Demet karakterini canlandırdı. 2015 yılında Star TV’de yayımlanan Çilek Kokusu adlı dizide Aslı karakterini canlandırdı. Bengü’nün Hodri Meydan şarkısının klibinde oynadı. 2016-2017 yılları arasında FOX TV’de yayımlanan No.:309 adlı dizide Lale karakterini canlandırdı. 2017 yılında Burak Aksak’ın yazıp yönettiği Sen Kiminle Dans Ediyorsun filminde Aysel karakterini canlandırdı.

2018-2019 yılları arasında Star TV’de yayımlanan Erkenci Kuş adlı dizide Sanem karakterini canlandırdı. Erkenci Kuş dizisindeki performansı ile Murex D’or Ödülleri’nde En İyi Kadın Oyuncu ödülünü kazandı. 2019 yılının Aralık ayından itibaren TV8’de yayımlanan ve Psikiyatrist Gülseren Budayıcıoğlu’nun Camdaki Kız adlı gerçek bir romandan uyarlanan Doğduğun Ev Kaderindir dizisinde Zeynep karakteriyle karşımıza çıkmaktadır.

 

İBRAHİM ÇELİKKOL (MEHDİ) KİMDİR?

Oyunculuğa başlamadan önce profesyonel modellik yaptı. Basketbolla ilgilenen Çelikkol ligde oynadı, genç millî oldu. Basketi bıraktıktan sonra oyunculuk konusunda eğitim alan Çelikkol’un Osman Sınav’la tanışması hayatında dönüm noktası oldu. Osman Sınav’ın çektiği Pars: Narkoterör filminde ‘başkomiser Şamil Baturay’ rolünün verilmesi ile oyunculuk hayatına adım attı. Daha sonra M.A.T., Karadağlar ve Keskin Bıçak gibi televizyon dizilerinde boy gösterdi. 2011 yılında başlayan ve 24 Eylül 2012 de final yapan İffet adlı dizide başrolde Cemil karakterini canlandırmıştır.

16 Şubat 2012’de gösterime giren büyük bütçeli sinema filmi Fetih 1453’te Ulubatlı Hasan karakterini canlandırmıştır. 2013 – 2014 yılları arasında Merhamet dizisinde Fırat Kazan’ ı canlandırdı. 2014’te ekranda rol almaya başlayan Reaksiyon dizisinde bordo bereli Yüzbaşı Oğuz Ayaz karakterini ve 2016’da başlayan Kördüğüm dizisinde Ali Nejat karakterini canlandırmıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı