Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm izle TV8 19 Şubat 2020 Tek Parça tamamı

EĞLENCE

19 Şubat 2020 Çarşamba 21:51:55

Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm izle TV8 19 Şubat 2020 Tek Parça tamamı

Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm izle. TV8 Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tamamı izle. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle. 19 Şubat 2020 Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tamamı izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tek parça. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm izle. TV8 Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tamamı izle. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle. 19 Şubat 2020 Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tamamı izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tek parça. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle.

Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm izle 19 Şubat  2020!

TV8 ekranlarında yayınlanan Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm izle. Doğduğun Ev Kaderindir 7. bölüm tek parça izle. Doğduğun Ev Kaderindir 19 Şubat 2020 yeni bölüm. Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle. 19.02.2020 Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm tek parça izle! Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümü seyret.

Doğduğun Ev Kaderindir son bölüm izle

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir de heyecan ve romantizmin dozajı artıyor. Merakla beklenen Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü yayınlandı. Peki, Doğduğun Ev Kaderindir son bölümünde neler yaşandı? Zeynep, Benal ve Mehdi ilişkisini öğrenecek mi?

Ekranların ilgiyle takip edilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir son bölümü ile nefes kesmeyi başardı. Çarşamba akşamlarına damga vuran dizi, güçlü oyuncu kadrosunu gerçek bir hikayeye dayanan senaryosu ile taçlandırıyor. Heyecanın hiç azalmadığı Doğduğun Ev Kaderindir son bölümüne Benal’in hamililiği damga vurdu.

Zeynep, Benal’i ikna etmeyi başardı. Benal, Zeynep sayesinde bebeğini aldırmaktan vazgeçti. Lakin, Zeynep bebeğin babasının Mehdi olduğunu bilmiyordu. Benal, Mehdi’nin bebeğini karnında taşımanın mutluluğunu yaşıyordu. Bu durumu çözmesi için Sultan’a başvuran Benal, çocuğu doğurmaya kararlı olduğunu kanıtladı. Hiçbir şeyden haberi olmayan Mehdi ise Kiprit’i geri almaya çalışıyordu.

Kiprit’in koruyucu ailesi olmak isteyen Zeynep ve Mehdi, birbirlerinden güç alarak mücadele etmeye başladılar. Mehdi, ablasıyla konuşurken Benal ile ilgisi olmadığını söyledi. Zeynep’e aşık olduğunu itiraf eden Mehdi, ilişkilerinin geleceği için çok önemli bir adım attı. Mehdi’ye sürpriz yapmak için Kiprit ile birlikte eve gelen Zeynep ise bu konuşmaya şahit oldu. Mehdi’nin kendisine aşık olduğunu duyunca çok sevindi. Lakin, Benal’in adını duyunca hem şaşırdı hem de yapbozun parçaları yerine oturmaya başladı. Mehdi, Zeynep’e geçmişte Benal ile yaşadığı ilişkiden bahsetmeye kararlıydı.

Lakin, çok geç kalmıştı. Tam mutlu olmanın eşiğine geldikleri anda geçmişte yaşananlar önlerine yeni sorunlar çıkartıyordu. Benal ise Mehdi’den vazgeçmemeye kararlıydı. Mehdi ve Zeynep’in evliliğinin gerçek olmadığını düşündüğü için boşanmalarını istiyordu. Öte yandan Zeynep’in evlendiği haberi okulda duyulmaya başlamıştı. Zeynep’in bir tamirciyle evlenmesi arkadaşlarının alay konusu haline dönüşmesine neden oldu. Fakat, Zeynep dimdik bir duruş sergileyerek Mehdi’yi savundu. Zeynep’in söylediklerini duyan Mehdi, ona bir kez daha aşık oldu. Ne olursa olsun aşkından vazgeçmemeye karar veren Mehdi için hayat yeniden başlıyordu.

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı