Demet Özdemir – Oğuzhan Koç’tan Sürpriz Aşk
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Demet Özdemir – Oğuzhan Koç’tan Sürpriz Aşk

EĞLENCE

5 Ocak 2021 Salı 11:05:44

Demet Özdemir – Oğuzhan Koç’tan Sürpriz Aşk

Yılın aşkı magazin gündemine bomba gibi düştü. Şarkıcı Oğuzhan Koç, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda oyuncu Demet Özdemir ile birlikte olduğunu açıkladı. Koç, konuyla ilgili, “Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim.” dedi.

Şarkıcı Oğuzhan Koç ile oyuncu Demet Özdemir’in hakkındaki aşk dedikoduları doğru çıktı. 4 günlük sokağa çıkma yasağının olduğu yılbaşında Çeşme’de tatil yapan ikilinin fotoğraflarını çekilmesiyle aşkları ortaya çıktı.

 

“YENİ YILIN AŞK BOMBASI”

İlişkilerini gözlerden uzak tutan çiftten Demet Özdemir sessizliğini bozdu. Koç ile fotoğrafları çekilen oyuncu “Evet, fotoğraflarımızın çekildiği doğru. Yeni yılın aşk bombası dersiniz artık” dedi.

Oğuzhan Koç konuyla ilgili Ünlü şarkıcı, “Sadece iki insanı ilgilendiren bir konu kimseyi daha fazla meşgul etmesin diye açıklamak istedim. Daha önce yazıldığı gibi olmasa da şu an Demet ile güzel bir sürecin arifesindeyiz. Herkese iyi geceler dilerim.” sözleriyle aşkını itiraf etti.

“AŞKA KÜSMEDİM”

Oğuzhan Koç, yaklaşık dört yıllık birliktelik yaşadığı oyuncu Yağmur Tanrısevsin ile yollarını ayırmasının ardından, “Aşka küsmedim, aşka küsülür mü hiç? Hayat devam ediyor” demişti.

 

“ÇOK YORULDUM”

Demet Özdemir, rol arkadaşı Can Yaman ile ilişkisini noktaladıktan sonra adı, Kerem Bürsin, Kaan Yıldırım ve Murat Boz gibi birçok isimle anılmıştı. Yaşanan olaylara isyan eden Özdemir, geçtiğimiz aylarda hakkında çıkan haberlerle ilgili açıklama yapmıştı:

“Uzun zamandır ‘Biter, zamanla durulur’ diye düşünüp, sustuğum hakkımda çıkan asılsız haberlerle ilgili sizi biraz meşgul edeceğim. Her defasında şaşkınlıkla okuduğum bazen üzüldüğüm, bazen çok güldüğüm haberlerin son bulması adına sizinle bu duygumu paylaşmak zorunda hissediyorum.

Benim de herkes gibi, herkes kadar sohbet ettiğim, dost olduğum erkek arkadaşlarım, onlar dışında da karşılaştığımda merhabalaştığım tanıdıklarım var. Size göre 3 günde bir sevgili değiştirip, başkalarıyla berabermişim gibi görünsem de uzun zamandır bir ilişkim yok.

Yoğun bir tempoda çalışıyorum, ara verdiğimde tatil yapıp, arkadaşlarımla vakit geçirip, herkes kadar hakkım olan hayatımı yaşamaya gayret ediyorum. Ve artık tanımadığım, sadece merhabam olan ya da dostum olan insanlarla sevgili olarak anılmaktan çok yoruluyorum.

Sorularınızı her zaman güler yüzle, sevgiyle cevapladım, işinizi yapıyordunuz. Aynı şekilde sizler de aynı saygıyla yaklaştınız yüz yüze her geldiğimizde… Arta kalan zamanda da sizlerden tek ricam; emin olmadan, araştırmadan hakkımda haber yapmamanızdır. Çok bir şey istediğimi düşünmüyorum. Anlayışınızı bekliyorum. Sevgiler…”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı