Çukur Vartolu nerede? Erkan Kolçak Köstendil ne zaman gelecek?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Çukur Vartolu nerede? Erkan Kolçak Köstendil ne zaman gelecek?

EĞLENCE

10 Aralık 2020 Perşembe 15:49:28

Çukur Vartolu nerede? Erkan Kolçak Köstendil ne zaman gelecek?

Show TV’nin fenomen dizisi Çukur heyecan ve gerilimi bir arada sunmaya devam ediyor. Çukur’un en sevilen karakteri Vartolu Sadettin diziye ne zaman dönecek? Vartolu Sadettin, Afganistan’dan dönecek mi? Erkan Kolçak Köstendil neden Çukur’dan ayrıldı? İşte detaylar…

Çukur yeni sezon bölümleriyle ekranda fırtına gibi esmeye devam ediyor. Pazartesi akşamlarının vazgeçilmezi haline gelen dizi güçlü oyuncu kadrosuyla da göz dolduruyor. Çukur dizisinin en farklı karakteri olan Vartolu Sadettin’in Afganistan’a gitmesi seyircileri hayal kırıklığına uğrattı.

Yamaç’ın en büyük destekçisi olan Vartolu, Erdenet ailesine karşı yeni ittifaklar kurmak için Afganistan’a gitmek zorunda kalmıştı. Erkan Kolçak Köstendil’in bir süre dizi çekimlerine ara vermek istemesi sonucu karakteri için farklı bir hikaye yazıldı. Çukur’un ilk bölümünden itibaren ana kadroda yer alan Erkan Kolçak Köstendil, yeni baba olduğu için çocuğuyla daha fazla vakit geçirmek istediğini açıklamıştı. 100 bölüm barajını geçmeyi başaran Çukur 4. sezon bölümleriyle ekran yolculuğunu sürdürüyor. Erkan Kolçak Köstendil’in korona virüsü salgını nedeniyle tedirgin olduğu ve bebeğini korumak istediği de öğrenildi. Lakin, Çukur’un final sezonunda yeniden Vartolu Sadettin karakterini canlandırmaya devam edecek.

Çukur yeni bölümünde Selim Koçovalı’nın ölmesi dengelerin değişmesine neden olacak. İdris Koçovalı’nın ölümü ile dağılma aşamasına gelen aile, Selim’i de kaybetti. Kahraman’ın ardından Selim’in de ölmesi Koçovalı ailesinin azalmasına neden oldu. Vartolu Sadettin’in Afganistan’dan geri dönerek Yamaç ve Cumali’nin yanında yer alması bekleniyor. Erdenet ailesinin gizemli ferdi Kulkan’ın da ortaya çıkmasına az kaldı. Kulkan karakterini Çağatay Ulusoy’un canlandırması bekleniyor. Vartolu Sadettin’in Çukur’a dönüş tarihiyle ilgili net bir bilgi bulunmuyor. Lakin, Çukur dizisinin stoklanmış üç bölümü olduğu öğrenildi. Bu yüzden Ocak ayından önce Erkan Kolçak Köstendil’in sete dönmesi beklenmiyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı