Çukur Dizisinde Vedalar Art Arda Geliyor! Filiz Taçbaş, Baki Davrak ve Hazal Subaşı Diziden Ayrıldı
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Çukur Dizisinde Vedalar Art Arda Geliyor! Filiz Taçbaş, Baki Davrak ve Hazal Subaşı Diziden Ayrıldı

EĞLENCE

6 Ocak 2021 Çarşamba 09:31:16

Son Güncelleme: 06/01/2021 09:35:09

Çukur Dizisinde Vedalar Art Arda Geliyor! Filiz Taçbaş, Baki Davrak ve Hazal Subaşı Diziden Ayrıldı

110. bölümüyle ekrana gelen Çukur dizisinde ayrılıklar art arda gelmeye devam ediyor. Dizide Süreyya Erdenet’i oynayan Filiz Taçbaş, Ogeday Erdenet’i canlandıran Baki Davrak ile Nehir karakterine hayat veren Hazal Subaşı diziye veda etti.

Başrollerinde Aras Bulut İynemli, Erkan Kolçak Köstendil, Necip Memili, Mustafa Avkıran, Nejat İşler, Damla Sönmez, Hazal Subaşı, Rıza Kocaoğlu ve Perihan Savaş gibi isimlerin yer aldığı Çukur dizisi, 110. yeni bölümüyle izleyiciyi ekrana kilitledi.

 

PEŞ PEŞE GELEN AYRILIKLAR

Çukur dizisinin son bölümünde Olga’yı öldüren Seren bu defa da babasının katili olarak suçladığı Süreyya’yı vurdu. Ogeday ve Kulkan’ın annesi Süreyya rolünü canlandıran Filiz Taçbaş diziye veda etti.

Ogeday’ı kaçıran Koçovalılar, Kulkan’ı da tuzağa düşürdü. Kulkan düştüğü çukurdan kurtulmak için kendine uzatılan iple yukarı çıktığında abisi Ogeday’ı ağaçta asılmış halde gördü. Dizide Ogeday Erdenet rolünü canlandıran Baki Davrak da son bölümle Çukur’a veda etti.

 

“HOŞÇA KALIN, İYİ Kİ ÇUKUR”

Çukur dizisindeki en dramatik vedalardan biri de Yamaç’tan hamile olan Nehir’in ayrılma sahnesinde oldu. Yamaç’a bir mektup bırakarak kaçan Nehir, İstanbul’u terk etti. Nehir rolündeki Hazal Subaşı da diziden ayrıldı. Sosyal medya hesabından dizi setindeki bir fotoğrafını paylaşan güzel oyuncu “Hoşça kalın. Her şey için çok teşekkürler. İyi ki Çukur” diyerek diziye veda etti.

HAZAL SUBAŞI KİMDİR?

Hazal Subaşı, 2 Mayıs 1996 yılında İzmir’de dünyaya gelmiştir. İzmir Ekonomi Üniversitesi’nde Halkla İlişkiler ve Reklamcılık bölümünde okuyan Hazal Subaşı, 2015 yılında katıldığı Miss Turkey yarışmasında 3.seçilmesinin ardından oyuncu olmaya karar vermiş ve bu alanda eğitimler almıştır.
TRT 1 ekranlarında yayınlanan ve baş rolünü Erkan Meriç ile paylaştığı Adını Sen Koy dizisi ile ilk defa oyunculuk deneyimi yaşamış ve başrol oynayarak ilk çıkışını burada yakalamıştır. Hazal Subaşı, en son Show Tv’de yayınlanan Çukur dizisinin kadrosunda yer almıştır.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı