Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz En İyi Animasyon Filmler
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz En İyi Animasyon Filmler

EĞLENCE

11 Temmuz 2020 Cumartesi 15:19:51

Son Güncelleme: 11/07/2020 15:37:40

Çocuklarınızla İzleyebileceğiniz En İyi Animasyon Filmler

Koronavirüs ile psikolojileri bozulan çocuklarınızla evde iyi vakit geçirmek için yapmanız gerekenlerden biri onlarla güzel bir film izlemek. Peki çocuklarla izlenebilecek animasyon filmler hangileri? Hangi ünlü animasyon film kaç yaşına uygun? Haberimizde en iyi animasyonları sizler için derledik..

Koronavirüs ile psikolojileri bozulan çocuklarınızla evde iyi vakit geçirmek için yapmanız gerekenlerden biri onlarla güzel bir film izlemek. Peki çocuklarla izlenebilecek animasyon filmler hangileri? Hangi ünlü animasyon film kaç yaşına uygun? Haberimizde en iyi animasyonları sizler için derledik..

Çocuklar artık sokaklarda oynamıyor. Pedofili, kaçırma, cinayet gibi vakaların çoğalması nedeniyle ailelerde çocuklarını sokağa salmaya korkar oldu. Bu durumda çocuklarınıza eğlenceli bir animasyon film açarak onlarla vakit geçirebilir hemde hayal güçlerini geliştirmesini sağlayabilirsiniz.

İyi bir animasyon film ile çocuklarınızın hayal güçlerini geliştirebilirsiniz. Peki ama hangi animasyonu izlemelisiniz? İşte sizler için en eğlenceli, en yaratıcı ve en öğretici animasyon filmleri..

Madagaskar

DreamWorks’ün yaratıcısı olduğu Madagaskar serisinde hatırlayan olursa cnbc-e’de Madagaskar Penguenleri’ndeki hayvanat bahçesindeki yaşayan hayvanların yapay hayvanat bahçesi ortamında bunalıp doğaya geri dönmek macerası anlatılır.

Ters Yüz

Pixar Animasyon tarafından yaratılan Ters Yüz filmi beyindeki duygu merkezimiz Neşe, Öfke, Korku, Tiksinti ve Üzüntü karakterlerini babasının işi nedeniyle taşınmak zorunda kalan genç bir kız üzerinden eğlenceli şekilde anlatıyor.

Minyonlar

Tarih boyunca her zaman kötüler hizmet eden minyonlar, tüm bu tarihi kötülerin ölmesiyle kötü bir efendi arayışına girişiler..

Disney’s Hercules

Disney’in Herkül çizgi filmini hatırlayanlar bilirler. Cumartesiler ATV’de yayınlanan bu çizgi film oldukça eğlenceliydi. Onun film versiyonu olan Disney’s Hercules müzikal tarzıyla ve esprileri ile eğlenceli anlar yaşatırken yunan mitolojisine dair bilgileri de verecek.

El Dorado Yolu

El Dorado Yolu aslında içerisinde bolca derin mesaj bulunduruyor. 2 dolandırıcının gün altınların yerini gösteren bir harita bulur. İki arkadaş burayı ararken yol boyunca şansızlık yaşarlar. Sonra kendilerini El Dorado diye bir yerde bulurlar. Burada yaşayan yerliler bu 2 arkadaşı tanrı sanar ve olaylar başlar.

Sevimli Canavarlar

Canavarlar Dünyasında yaşamak için insanların korkusuna muhtaç olan canavarların yolu bir gün dünyada bir kız çocuğu ile kesişir. Bu kız çocuğunun yolu canavarlar dünyasına düşünce işler karışır.

Evcil Hayvanların Gizli Yaşamı

Sevimli evcil hayvanların sahipleri olmadığında evde neler yaptığına dair sevimli bir hikaye.

Otel Transilvanya

Bir değişik otel olan Transilvanya hikayesi. Kızına doğum gününe özel bir hafta sonu yaşatmak isteyen Drakula, en ünlü canavarları oteline çağırır.. Ancak otele istenmeyen bir misafir gelir. Bir insan. Hemde Drakula’nın kızı Mavis’ten hoşlanan bir insan..

Buz Devri

Dünya’nın buzla kaplanmaya başladığı dönemde, Buzul Çağı’nda bir mamut, bir kaplan, bir miskin ve bir bebeğin komik maceraları..

Karlar Ülkesi

Özellikle kız çocukların favorisi olan filmde, maceracı bir kız olan Anna, kız kardeşi Prenses Elsa’yı bulup yaşadığı krallıkta sonsuz kış laneti sona erdirmesini sağlamak için bir maceraya çıkar.

Barbie Film Serileri

Yine kız çocukların en sevdiği filmlerden. Barbie’nin film serilerinin nafi olduğu kadar akıcı çekimi ile kendinizi filmin içinde bulacaksınız.

Wall – E

Wall – E ‘ye diğer animasyonlara göre biraz daha sanatsal kaldığından çocuklar hafif sıkılabilir. Film oldukça eleştiri ve mesaj barındırır. Filmde, insanoğlunun dünyayı aşırı kirletmesi sonrası dünya yaşanılmaz bir yer haline gelir ve insanlık Dünya’yı terk edip başka bir gezegene taşınır. Çöplerle çevrili dünyayı temizleme görevi ise sevimli bir robot oan Wall-E’ye verilir. Dünyada yapayalnız insanoğlunun bıraktığı çöpleri temizlemeye çalışan Wall-E’nin yalnızlığı başka bir robot olan Eve’nın gelmesiyle son bulur. Ancak Eve’in geliş sebebi aslında bambaşkadır..

Malefiz

Uyuyan Güzel hikayesini bir de kötü kraliçeden dinlemek ister misiniz. Angelina Jolie’nin başrolde yer aldığı film oldukça duygusal bir o kadar da güzeldir. Özellikle anne kızlar için ideal bir film olabilir.

Neşeli Ayaklar

Antartika’da yaşayan İmparator peguenler ruh eşini bulmak ve etkilemek için bir şarkı söylemek durumundadır. Ancak bir gün şarkı söyleyemeyen bir penguen dünyaya gelir ve komedi başlar..

Ölü Gelin

Tim Burton’un duygusal animasyon filmi Ölü Gelin oldukça ilginç bir animasyondur. Daha çok yetişkinlere hitap eder. Düğün provası sırasında bir iskeletin parmağındaki yüzüğü kendi parmağına geçiren Victoria o andan itibaren kendisini ölü gelin Emily ile öteki dünyada evlenmiş bulur.

Kung Fu Panda

Kung fu hayranı olan Panda Po, Huzur Vadisi’ni Kar Leoparı Tai Lung’dan kurtarmak durumunda kalan tek kişidir. Ancak Çevresine göre bu iş için fazla kilolu ve beceriksizdir.

Arabalar

Lightning McQueen başarıya koşullanmış bir yarış arabasıdır. Hayatında sadece bitiş çizgisinin amacını bilir. Ancak bir gün kendisini sessiz sakin Radiator Springs kasabasında bulur.

Peter and Wendy

12 yaşındaki Lucy, ciddi bir kalp ameliyatı olmak üzeredir. Ameliyattan bir gün önce, hastanedeki diğer çocuklara Peter Pan’i okur. Rüyasında kendilerini Peter Pan’in büyülü dünyasında bulur.

Bonus: Harry Potter

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı