Cenk Küpeli’den Boşanan Demet Şener İlk Kez Konuştu: Farklı Beklentiler İçindeydik
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Cenk Küpeli’den Boşanan Demet Şener İlk Kez Konuştu: Farklı Beklentiler İçindeydik

EĞLENCE

14 Ocak 2021 Perşembe 12:36:51

Cenk Küpeli’den Boşanan Demet Şener İlk Kez Konuştu: Farklı Beklentiler İçindeydik

Demet Şener ve Cenk Küpeli çifti, anlaşmalı olarak 19 aylık evliliklerini bitirdi. Demet Şener, evliliklerinin Cenk Küpeli’nin çocuk istemesi üzerine bittiğini ifade etti. Demet Şener yaptığı son dakika açıklamasında ‘hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık’ dedi.

Demet Şener ve işadamı Cenk Küpeli, 21 Haziran 2019 tarihinde sürpriz bir şekilde dünya evine girmişlerdi. Mutlu bir birliktelikleri olan çift sürpriz bir şekilde 19 ay süren evliliklerini sonlandırdı. Çift, İstanbul Bakırköy 12. Aile Mahkeme’sinde anlaşmalı bir şekilde boşandı. İkili, birbirlerinden hiçbir şekilde maddi ve manevi talepte bulunmadı.

 

“TÜM DESTEĞİM VE DUALARIM SENİNLE OLACAK”

İş adamı Cenk Küpeli boşanma davasının ardından sosyal medya hesabından Demet Şener’le çektirdikleri bir fotoğrafı paylaşarak şunları yazmıştı: “Evli kaldığımız süre boyunca bana hissettirdiğin tüm güzel duygular ve beraber geçirdiğimiz her an için teşekkür ederim. Anneliğine ve kadınlığına olan saygımın yanı sıra, duyduğum sevgi nedeniyle hayatımda hep çok özel kalacaksın. Ayrılık sonrası arkadaşlığa inanmasam da eski eşin olarak tüm desteğim ve dualarım seninle olacak. Güzel ve başarılı bir hayat dilerim.”

 

“HAYATTAN BEKLENTİLERİMİZ FARKLIYDI”

Demet Şener ayrılık sonrası ortaya çıkan dedikodulara son noktayı koyarak şu açıklamalarda bulundu: ‘Evliliğimizi üzülerek ve dostça dün bitirmiş bulunuyoruz. Gerekli açıklamaları yaptık fakat bazı yayın organlarında çeşitli iddialarla haber yapılmaktadır. Çocuklarım artık büyüdü ve markamın heyecanıyla yoğun bir çalışma dönemindeyim. Cenk’in çok istediği çocuk konusuna başlarda ben de sıcak baksam da kendimi yeni bir çocuk için hazır hissetmiyorum. Bu konuyu da karşılıklı konuşarak hayattan beklentilerimizin farklı olduğuna karar vererek ve üzülerek ayrılık kararı verdik. Evliliğimiz boyunca Cenk her zaman benim yanımda olmuştur. Ne maddi ne de manevi en ufak bir sorun yaşamamışızdır. Güzel bir evliliği bitirmenin üzüntüsünü yaşıyoruz. Saygı duyulmasını rica ederim.’

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı