Bergüzar Korel Beklenen Hareketi Yaptı! Ağlayarak Video Çekti
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Bergüzar Korel Beklenen Hareketi Yaptı! Ağlayarak Video Çekti

EĞLENCE

19 Ağustos 2020 Çarşamba 14:05:29

Bergüzar Korel Beklenen Hareketi Yaptı! Ağlayarak Video Çekti

Bergüzar Korel dün eşi Halit Ergenç’in Ozan Güven’e destek açıklamalarının tepki çekmesinin ardından beklenen hareketi yaptı ve ağlayarak çocuk hastalar için video çekip bağış istedi. Milyon dolarlar kazanan Bergüzar Korel’in prim hareketleri son dönemlerde ünlüler dünyasını iyi bilenlerin eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Halit Ergenç eski eşi kim? Bergüzar Korel neden ağladı?

Bergüzar Korel dün eşi Halit Ergenç’in Ozan Güven’e destek açıklamalarının tepki çekmesinin ardından beklenen hareketi yaptı ve ağlayarak çocuk hastalar için video çekip bağış istedi. Milyon dolarlar kazanan Bergüzar Korel’in prim hareketleri son dönemlerde ünlüler dünyasını iyi bilenlerin eleştiri oklarının hedefi olmuştu. Halit Ergenç eski eşi kim? Bergüzar Korel neden ağladı?

Halit Ergenç dün Babil dizisindeki rol arkadaşı olan sevgilisi Deniz Bulutsuz’u darp eden ve daha öncede gazetecilere saldırmasıyla bilinen Ozan Güven’i savunmuş ve kadına şiddet gösteren Ozan Güven için “Ozanı o noktaya iten başka şeyler olmuştur” alt metinli açıklama yapmıştı.

Halitn Ergenç’in bu açıklamaları sosyal medyada tepki çektikten sonra Halit Ergenç özür dilemiş ve geri adım atmıştı. Halit Ergenç’in eşi Bergüzar Korel’den de beklenen hareket geldi. Milyon dolarlar kazanan, Halit Ergenç yeni evli iken hamile karısından boşanmasına neden olan ve sosyal medyasında sıklıkla feminizm vb paylaşımlar yapan Bergüzar Korel, Halit Ergenç’in tepki çeken konuşmasını gölgelemek için bugün ağlayarak video çekti ve çocuk hastalar için bağış istedi.

Bergüzar Korel daha öncede aldığı kilolarla fotoğrafını ironi cümlelerle yazıp magazincileri hedef gösterip, magazinde eleştirilmesinin akıllıca bir hamle ile önüne geçip alkış almıştı. Ancak Bergüzar Korel’e zamanında güzelliği ile başrollerde yer alıp, magazinlerde övüldüğü zamanlar hatırlatılıp, işine saygılı olsaydın kilo almazdın denilmiş ve ünlülerin hem milyonlar kazanıp, hem de sadece haklarında istedikleri zamanlar övgü dolu haberler çıkartmalarını istemek eleştirilmişti.

Sosyal medya kullanıcıları geçim derdi olan, yada ortalama geçinen her insanın mesleklerinin zorluklarına katlanırken, milyonlar alan ünlülerin mesleklerinin işlerine gelince sevdiği ünlülük halinin tek zorlu yanına laf etmelerini eleştirmişti. Bunları da aktivizm altında yaparak alkış toplamaları ikiyüzlülük olarak algılanmıştı.

Bergüzar Korel’in samimiyetsiz davranışları son olarak Beşiktaş kulübünün bağış gecesinde görülmüştü. Korel, paylaşım yaparak, bu bağışları çocuklar için verseniz diye paylaşım yapmıştı. Sosyal medyada bu paylaşım, aşağıdaki tepkileri almıştı. Korel gelen tepkilerden sonra ise daha da komik bir paylaşım yaparak “Bugün sigara paranı kahve paranı bağışla konuşma” diyerek oynadığı tek bir dizide, tek bir reklamda milyon dolarlar kazanan kişi olarak lüks tatillerinden, geçim derdi yaşayan insanlara ne yapmaları gerektiğini söylemeye devam edip, prim kasmaya devam ediyordu.. Tıpkı siyasetçiler, tıpkı yapımcıların milyonlar kazandığı insanların gururlarını inciterek ağlattığı, duygu istismarı programlar gibi.

Ve  Bergüzar Korel yine bekleneni yaptı ve bu sefer de eşi Halit Ergenç’in sözlerinin tepki çekmesinin hemen ardından kamera karşısına geçip ağlayarak  SMA hastası çocukları için video çekip para istedi. Sosyal medya kullanıcıları, Halit Ergenç’in Bergüzar için eski eşinden kürtaj olmasını istediğini hatırlatıp, Bergüzar Korel’in şimdi 2 çocuk sahibi olduğunu hatırlatıp günah çıkartmasını, prim kasmasını hatırlattı.

“Yardımları iş adamlarından birebir istemek varken neden herkese duyururcasina ve insanların takımı için bağışladığı parayı da kötü gösterircesine istiyorsun ki Insatgram reklam gelirlerini degil de televizyon reklamlarından indirdiğin milyonları bağışlasaydın diyor muyuz biz”

“Sen villalara milyon dolarlar veriyorsun, geç 3+1 eve kalan parayı bağışla da samimi görün o zaman”

“Hele goca gözlüye bak.. Bitane pirlanta reklamindan milyonlari cukkalarken iyisin dimi..Benim yolladigim 60 lira mi gözüne batti.. Butcem nispetinde onun falzasini hasta cocuklara yardim smslerine banka promosyonladi da sokak hayvanlarina mama harciyorm ben. Ne konusuyon o zaman”

“İşe o açıdan bakarsak eğlence sektörüne bir kuruş para harcanmasın herkes cebindeki parayı afrika ve diğer ülkelerdeki aç susuz insanları doyurmaya harcasın”

“Hayir ya gerçekten inanilmaz. Embesil dizilerde oynuyor diye milyon dolarlar kazanan adamlar, kuluplere para vereceginize milletin çocuklarına verin diyor. Nasıl bir primcilik ikiyüzlülük burjuvalık bu yeter. “

“Milyonlar kazananlar lüks tatil yerlerinde uç kurus zevki olanlara laf soyluyor. ( bencede aptallikda sana ne) Aynen ya bergüzar onların da çilesini biz çekelim. Bu adamlar çeksin siz lüks içinde yaşayın BU ADAMLAR MAÇ KULUP FALAN DA EGLENMESİN”

“Neymis rahmi koca demişmiş. Nerden biliyorsun adamların şirketlerinin düzenli bağış yaptığı yerler var. Senin yaptığın açıkça yine rezil bir primcilik. Delircem lüks tatilinden parmak gösteriyor milete. Sen o salak dizilerden kazandığın servetini bağışlada adalet olsun asıl bize” 

 

 

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı