Beren Saat’ten Yılbaşı Açıklaması: Kenan İle Evde Olacağız
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Beren Saat’ten Yılbaşı Açıklaması: Kenan İle Evde Olacağız

EĞLENCE

1 Ocak 2021 Cuma 14:04:15

Son Güncelleme: 01/01/2021 14:04:54

Beren Saat’ten Yılbaşı Açıklaması: Kenan İle Evde Olacağız

Oyuncu Beren Saat, önceki akşam Etiler’de objektiflere yansıdı. Muhabirlerle sohbet eden Saat, “Yılbaşı akşamını Kenan ile evimizde geçireceğiz” dedi.

Son olarak Atiye dizisinde rol alan Beren Saat Etiler’de objektiflere yansıdı. Trafikte görüntülenen Beren Saat, muhabirlerin sorularını yanıtladı. Saat, “Yılbaşı akşamı evimizde geçireceğiz Kenan ile” dedi. Yeni yıl dileğinde de bulunun güzel oyuncu, “Yeni yıldan sadece sağlık diliyorum” dedi.

 

“İLİŞKİMİZ BİRBİRİMİZİ BESLEYEREK DEVAM ETTİ”

Geçtiğimiz yıl şarkıcı eşi Kenan Doğulu ile evliliklerinde sıkıntı yaşayan Beren Saat, katıldığı programda merak edilenleri anlatmıştı. Saat, “Kenan Doğulu ile yaşamak nasıl bir duygu” sorusuna ise şöyle yanıt verdi: ”Kendi sektörünün içinden biriyle birlikte olduğun zaman biraz daha her şey yorucu ve birbirini tekrar eden hayat hikayelerine dönüşüyor. Ama bizim ilişkimiz birbirimizi besleyerek devam etti.
Şimdi ilişkimizin başka bir evresine geçtik. Benim yazdığım şarkılarla stüdyo çalışması yapmaya başladık. Kendi hikayelerimi anlatmaya başlayacağım yeni bir dönem benim için.”

 

“BİZ AİLE OLMAYI BAŞARDIK”

2014 yılında Doğulu ile evlenen oyuncu, katıldığı başka bir programda evliliğiyle ilgili çarpıcı açıklamalarda bulunmuştu.

Eşinin doğum gününde paylaştığı mesajda “Beceremediğimiz evlilik olsun” diyerek kafaları karıştıran Beren Saat, o sözlere açıklık getirerel şunları iletmişti: “Aşk, evlilikten her zaman daha önemli bence. Bizim ayrılık haberimiz yüz bin kere falan yapılmıştır. Çünkü biz ayrılmıyorken de ayrılık haberi vardı, birtakım problemler yaşadığımız dönem de vardı. Aslında ayrı bir süreç geçirdikten sonra pandemi sürecini beraber geçirdik. Beraber müzik yapmaya başladık. İlişkimiz daha başka türlü bir yere geldi. Birbirimizi başka türlü beslediğimiz, başka bir seviyesindeyiz ilişkinin ve aşkın her neyse. ‘Her şey bitti’ derken, beni şaşırtacak bir yere geldi. Bir müzisyen olarak Kenan’ı tanımaya başladım.

Bütün dünyanın, hiçbir kimsenin evinden başka güvende hissetmediği bir dönemi beraber yaşadık. O enteresandı. Evde olmak, ikimiz olmak, güvende hissetmek onlarla beraber galiba biraz daha yoğunlaşıp, o hale geldi. Biz arkadaşlığı başardık, beraber üretmeyi başardık, aile olmayı, aile gibi hissetmeyi başardık ama dışardan insanlar baktığı zaman ‘Ayrıldılar’, ‘Şöyle oldu’, ‘Böyle oldu’ .

O çekirdek aile fotoğrafını bir türlü veremedik. ‘Çocuk yaptılar’ falan o beklenen aile fotoğrafını veremedik ama onun çok üstünde ya da çok derininde başka paylaşımları başka türlü daha derin bir dostluğu, insani bağı kurduk. O yüzden beceremediğimiz evlilik olsun yani… Öyle bir şeydi yazdığım.”

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı