Aşk-ı Memnu Geri Döndü! Hafta içi Her gün Kanal D'de! Aşkı Memnu Saat Kaçta Yayımlanacak? Hangi Programın Yerine Geldi?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Aşk-ı Memnu Geri Döndü! Hafta içi Her gün Kanal D’de! Aşkı Memnu Saat Kaçta Yayımlanacak? Hangi Programın Yerine Geldi?

EĞLENCE

3 Nisan 2020 Cuma 17:04:39

Son Güncelleme: 03/04/2020 17:07:42

Aşk-ı Memnu Geri Döndü! Hafta içi Her gün Kanal D’de! Aşkı Memnu Saat Kaçta Yayımlanacak? Hangi Programın Yerine Geldi?

Türkiye’nin efsane dizisi Aşk-ı Memnu ekranlara geri döndü. Her sene yayınlanan tekrarları dahi reyting rekorları kıran, başrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı ve veda bölümüyle adından en çok söz ettiren dizi olan Aşkı Memnu dizisi karantina sürecinde Kanal D ekranlarına yeniden geliyor. Aşkı Memnu saat kaçta?

Türkiye’nin efsane dizisi Aşk-ı Memnu ekranlara geri döndü. Her sene yayınlanan tekrarları dahi reyting rekorları kıran, başrollerinde Beren Saat ve Kıvanç Tatlıtuğ’un yer aldığı ve veda bölümüyle adından en çok söz ettiren dizi olan Aşkı Memnu dizisi karantina sürecinde Kanal D ekranlarına yeniden geliyor. Aşkı Memnu saat kaçta? Aşkı Memnu hangi programın yerine geliyor?

Koronavirüs nedeniyle evlerinde kalan vatandaşlar, eski unutulmaz dizilerin yeniden yayınlanmasını istemişti. O çağrılara Kanal D yanıt verdi.

Sosyal medyada bir çok kullanıcı Kanal D’ye Aşk-ı Memnu dizisinin tekrar bölümlerinin yayınlanması için isteklerde bulundu. Kanal D yönetimi o çağrıya kulak verdi!

2. SAYFA YERİNE AŞK-I MEMNU

Gelen yoğun mesajları dinleyen kanal, hafta içi her gün 10.45’de yayınlanan Müge ve Gülşen’le 2. Sayfa programının gününü değiştirdi. Müge ve Gülşen’in sunduğu 2. Sayfa programı koronavirüs nedeniyle sadece Cumartesi ve Pazar günü yayınlanacak.

Programın yerine ise hafta içi her gün efsane dizi Aşk-ı Memnu yayınlanacak. Dizi, 06 Nisan Pazartesi’den itibaren hafta içi her gün seyirciyle buluşacak.

Aşkı Memnu dizisi, dizide yer alan tüm oyuncuların hayatlarını değiştirdi. Özellikle Kıvanç Tatlıtuğ, Beren Saat, Hazal Kaya,  Nur Fettahoğlu gibi isimler bu diziyle adeta hayatlarının fırsatlarını yakaladı ve parlamalarını bu diziyle yaptı. Dizide oyuncular, Aşkı Memnu sonrası pek çok yapımda aranan başroller oldular.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı