Alev Alev Dizisi Yarın Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Rüya ve Ömer'in Romantik Anlarına Bayılacaksınız!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Alev Alev Dizisi Yarın Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Rüya ve Ömer’in Romantik Anlarına Bayılacaksınız!

EĞLENCE

6 Ocak 2021 Çarşamba 23:11:09

Alev Alev Dizisi Yarın Yeni Bölüm Var mı? Yeni Bölüm Fragmanı Yayınlandı! Rüya ve Ömer’in Romantik Anlarına Bayılacaksınız!

9. Bölüm Alev Alev yeni bölüm var mı? Ne zaman yayınlanacak? Yeni bölümde neler yaşanacak? Ömer ve Rüya arasında neler yaşanacak?

Perşembe günleri ekrana gelen Show TV’nin sevilen dizilerinden Alev Alev bugün var mı araştırmaları sürüyor. Bu hafta yeni yıl haftası olması sebebi ile dizilerin yeni bölümleri bu hafta ekranlara gelmedi. Bu sebepten dolayı da Alev Alev dizisi sevenleri endişeli. Dizinin yeni bölümü merak edilmeye devam ediyor. Dizinin yeni bölüm 9. bölüm fragmanı yayınlandı. Bu kapsamda da dizinin yeni bölümü ile ekrana geleceği sinyalleri alınmış oldu.

9. BÖLÜM ÖMER VE RÜYA’NIN ROMANTİK ANLARI!

Yayınlanan 9. bölüm yeni bölüm fragmanında Ömer ve Rüya’nın romantik sahneleri yayınlandı. Dizinin sevenleri bu bölümü merakla beklerken bu bölümde, keyifli anlar oldukça dikkat çekici olmaktadır. Bu bölümde Rüya’nın Ömer’i yemeğe götürmesi dikkat çekmektedir. Bu anlar dizinin sevenlerine keyifli anlar yaşatacaktır.

YENİ BÖLÜM ALEV ALEV EKRANA GELECEK!

Sevilen dizi Show TV ekranlarında izleyicisi ile buluşmaktadır. Dizi de Demet Evgar, Hazar Ergüçlü, Dilan Çiçek Deniz, Cem Bender, Berkay Ateş, Cihangir Ceyhan, Berker Güven, Toprak Can Adıgüzel ve usta oyuncu Zuhal Olcay’ın başrollerini paylaştığı Alev Alev dizisi 9. yeni bölümü ile  7 Ocak Perşembe akşamı sevenleri ile buluşacaktır.

CEMRE ÇELEBİNİN TEKLİFİNE NE CEVAP VERECEK?

Demet Evgar (Cemre), Çelebi’nin kendisine sunduğu kliniğe kapatılma kararına karşılık yada Çelebi’nin eve dönme teklifini kabul etmemeye kararlıdır. Cemre, Çelebi’ye karşı birlikte mücadele eden Ozan, Ömer, Rüya ve Cemre, umut ışığını hiç beklemedikleri bir isimde bulmaktadırlar.

Alev Alev yeni bölüm saat 20:00’de Show Tv ekranlarında olacak. Dizi de sürprizler beklenmedik gelişmeler yaşanacak. İskender’i bıçaklayan ismin Ali olduğu ortaya çıkacak mı? Cemre Çelebinin sunduğu iki seçenek arasından hangisini seçecek?

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı