Akıncı Dizisinde Çok Konuşulacak Sahne! 3. Bölümü Şimdiden Merak Uyandırdı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Akıncı Dizisinde Çok Konuşulacak Sahne! 3. Bölümü Şimdiden Merak Uyandırdı!

EĞLENCE

14 Ocak 2021 Perşembe 19:10:01

Akıncı Dizisinde Çok Konuşulacak Sahne! 3. Bölümü Şimdiden Merak Uyandırdı!

15 Aralık Cuma günü ekranlara gelecek Akıncı dizisinde bizleri bu hafta neler bekliyor? Çok konuşulacak sahne de neler yaşanacak? 3. yeni bölümde neler yaşanacak?

Güçlü oyuncu kadrosu ile Atv ekranlarına gelen dizi merak uyandırmaya devam ediyor. Dizi başlamadan önce merakla bekleniyordu. 3. Bölümü ile de bu merak uyandırmaya devam ediyor. Her Cuma Atv ekranlarında yayında olan dizi şimdiden beğeni toplamaya başladı bile. Atv’nin kahraman dizisi yarın 15 Aralık Cuma ekranlara gelecek olan 3. bölümü ile çok konuşulacağa benziyor…

BU SAHNE ÇOK KONUŞULACAK!

Bu Cumayı’da iple çeken dizinin sevenleri yayınlanan 3. bölüm fragmanının ardından heyecanlı bekleyiş başladı. Güçlü oyuncu kadrosuyla da adından söz ettiren dizi Atv ekranlarında her cuma seyirci ile buluşmaya devam ediyor. Akıncı dizisinde Büşra Develi’nin canlandırdığı Nergis karakteri ile Yıldıray Şahinler’in hayat verdiği Cevdet karakteri dizinin sevilen isimlerinden oldu bile. Dizide kısa sürede izleyicinin heyecanla takip ettiği ikili baba-kız olarak karşımıza çıkıyor.  Nergis, Büşra Develi’nin babası Cevdet’in sahip olduğu tüm gücü reddederek ayakta kalmaya çalışarak bir gazeteciyi canlandıran Nergis’in dramatik hikayesinde 3.bölümde babası ile özel bir an yaşanacak ve sizleri ekranlara kilitleyecek.

ÇOK KONUŞULACAK BU SAHNE İÇİN DERS ALDILAR

Akıncı dizisi 15 Ocak Cuma günü yayınlanacak olan 3.bölüm konuşulacak sahne için özel ders alındı. Büşra Develi Nergis, kardeşi Yağız’ın doğum günü partisinde babası Cevdet ile tango yaparak büyük ilgi ve beğeni toplayacaklar. Büşra Develi ve Yıldıray Şahinler 3. bölümde yayınlanacak olan dans sahneleri için özel tango dersi aldılar. Sahne öncesinde oldukça sıkı çalışan Büşra Develi ve Yıldıray Şahinler, kısa sürede figürleri öğrenerek başarılı bir çekim gerçekleştirdiler. İzleyicinin beğenisini toplayacak sahne ile karşımıza gelecekler.

Baba-kızın Nergis ve Cevdet’in konuşmadan da çok şey anlatacak olan bu dans sahnesi aralarındaki gerginliği de ekrana yansıtacak. Nergis ile babası Cevdet’in arasındaki ekranlara gelecek olan bu güzel dans gösterisinin ardından aralarındaki gerginlik sona erecek mi?

Yapımını NTC Medya’nın üstlendiği, yapımcılığını Mehmet Yiğit Alp’in üstlendiği, Atv ekranlarında yayınlanmaya başlayan Akıncı, yeni bölümü ile cuma akşamı saat 20.00’de izleyiciyle buluşmaya hazırlanıyor. 3. bölümde neler yaşanacağı merak edilmeye başlandı bile…

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı