Ajda Pekkan’ın Bahçeköy’deki Villasına Talip Çıktı!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Ajda Pekkan’ın Bahçeköy’deki Villasına Talip Çıktı!

EĞLENCE

13 Ocak 2021 Çarşamba 13:37:08

Ajda Pekkan’ın Bahçeköy’deki Villasına Talip Çıktı!

Ajda Pekkan’ın yaklaşık 5 yıl önce satılığa çıkarıp satamadığı Bahçeköy’deki villasına alıcı çıktı. Villayı almak isteyen kişinin Dubaili bir prens olduğu iddia edildi…

Ajda Pekkan’ın yıllardır satamadığı villasına Dubai’den alıcı çıktı. Villayı almak isteyen kişinin Dubaili bir prens olduğu öne sürüldü. Kimliği şimdilik gizli tutulan prens, salgının hafiflediği dönemde Türkiye’ye gelip villayı gezmek, ayrıca Ajda Pekkan’la tanışmak istiyor.

Süperstar, 3 yıl önce 40 milyon liraya satılığa çıkardığı üç katlı villa için çok sayıda emlakçıyla anlaştı. Villayı satmakta zorlanan sanatçı büyük bir indirim yaparak villanın fiyatını 20 milyon liraya düşürdü.

 

 

 

Toplamda 1100 metrekare arsa üzerine inşa edilen villanın kullanım alanı 960 metrekare. Özel olarak dekore edilen villada 6 oda ve 2 salon bulunmakta. Evin içerisinde spor salonu, asansör, hizmetli yaşam alanı ve çalışma odası yer alıyor. Büyük bir havuza sahip olan ev 24 saat özel güvenlikler tarafından korunmaktadır.

 

BODRUM’A TAŞINACAK

Pop müziğin Süperstar’ı Ajda Pekkan, yatırıma soyundu. Geçtiğimiz yıl Bodrum’daki Regnum Escana Evleri’nden 1.2 milyon euro’ya (yaklaşık 11 milyon TL) villa satın alan Ajda Pekkan, kesenin ağzını açtı. Bodrum’u seven 74 yaşındaki sanatçı, şimdi de bölgede arazi aramaya başladı.

Süperstar, geçtiğimiz günlerde Bodrum’a yakın Mazı’daki 19 milyon TL’lik bir arazi ile Yalıçiftlik’teki yatırımlık arsaları dolaştı. İstanbul’un gürültüsünden bıkan Ajda Pekkan’ın, yakın bir tarihte temelli Bodrum’a taşınacağı söyleniyor.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı