Acun Ilıcalı ile Anılan Itır Esen'in Sevgilisi Mehmet Düren Kim?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Acun Ilıcalı ile Anılan Itır Esen’in Sevgilisi Mehmet Düren Kim?

EĞLENCE

13 Haziran 2020 Cumartesi 13:39:33

Acun Ilıcalı ile Anılan Itır Esen’in Sevgilisi Mehmet Düren Kim?

Bir dönem ismi Acun Ilıcalı ile anılan Itır Esen’ yeni sevgilisi Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mete Düren’in yeğeni Mehmet Düren kim? Itır Esen kim?

Bir dönem ismi Acun Ilıcalı ile anılan Itır Esen’ yeni sevgilisi Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mete Düren’in yeğeni Mehmet Düren kim? Itır Esen kim?

21 yaşındaki güzellik kraliçesi Itır Esen, Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mete Düren’in yeğeni Mehmet Düren ile aşk yaşıyor.

1999 doğumlu Itır Esen’in adı bir dönem Acun Ilıcalı ile anılmıştı. Hatta Acun Ilıcalı ile ayrıldılar haberlerinin ardından Itır Esen bir cafede ağlarken görüntülenmişti. Itır Esen, yeni aşka yelken açtı.

Itır Esen, gönlünü yeni bir aşka kaptırdı. Güzel manken, Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mete Düren’in yeğeni Mehmet Düren ile aşk yaşamaya başladı.

Türkiye Futbol Federasyonu Sağlık Kurulu Üyesi Prof. Dr. Mete Düren’in yeğeni Mehmet Düren, Instagram hesabından Itır Esen ile fotoğrafını paylaştı.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı