Acun Ilıcalı Açıkladı! Exxen'e Bakın Hangi Fenomen Diziler Geliyor!
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

Acun Ilıcalı Açıkladı! Exxen’e Bakın Hangi Fenomen Diziler Geliyor!

EĞLENCE

31 Ekim 2020 Cumartesi 18:29:46

Son Güncelleme: 31/10/2020 18:41:12

Acun Ilıcalı Açıkladı! Exxen’e Bakın Hangi Fenomen Diziler Geliyor!

Acun Ilıcalı, Exxen adlı dijital dizi ve film izleme platformuna getireceği fenomen dizileri açıkladı. Acun Ilıcalı’nın Exxen’i Netflix’e rakip olabilecek mi? İşte Exxen’de yeniden çekilecek olan fenomen diziler ve oyuncuları!

Acun Ilıcalı, Exxen adlı dijital dizi ve film izleme platformuna getireceği fenomen dizileri açıkladı. Acun Ilıcalı’nın Exxen’i Netflix’e rakip olabilecek mi? İşte Exxen’de yeniden çekilecek olan fenomen diziler ve oyuncuları!

TV8’in patronu Acun Ilıcalı, yeni kurduğu Exxen platformu Netflix’e rakip geliyor. Acun Ilıcalı Exxen’de yayınlacank dizileri titizlikle seçiyor. Acun Ilıcalı ilk dizisine karar verdi. Exxen’de yayınlanacak olan ilk dizi fenomen dizinin yeniden çekilmesi olacak.

Acun Ilıcalı’nın kurduğu Exxen adlı platformda fenomen dizisi Sihirli Annem yeniden çekilecek.

Bir zamanların uzun soluklu çocuk dizisi Sihirli Annem dizisi Exxen’de izleyiciyle buluşacak. Sihirli Annem’in oyuncu kadrosu da şekillenmeye başladı. Sihirli Annem dizisinde Nevra Serez ile akıllara kazınan Dudu karakterini Nergis Kumbasar canlandıracak.

Sihirli Annem dizisinin yönetmen koltuğunda Başak Sosyal oturacak, Sihirli Annem dizinin hikayesini ise Gamze Özer kalem alacak.

Dizinin diğer oyuncuları için çalışmalar ve görüşmeler sürüyor. Sihirli Annem dizisi 10’ar bölümlük çekilecek ve şimdilik 2 sezon olarak planlanacak.

Acun Ilıcalı’nın Exxen’de yayınlayacağı diğer diziler için ise henüz net bir açıklama yok. Acun Ilıcalı’nın bu projesinin Netflix’e rakip olup olmayacağı merak ediliyor.

Sihirli Annem dizisi 27 Şubat 2003 tarihinde ilk bölümü ile ekranlara gelmiş ve dizi 10 Mart 2012’ye kadar başarılı bir şekilde ilerlemişti. Dizide İnci Türkay, Şahap Sayılgan, Nevra Serezli, Defne Joy Foster, Metin Serezli, Zuhal Topal gibi isimler yer almıştı.

Exxen’de yayınlanacak bir diğer dizi de Şeref Bey oldu. Şeref Bey dizisinin proje tasarımını ise Leyla ile Mecnun dizisiyle ünlenen Ali Atay yapıyor. Dizinin yönetmenliğini ise sosyalist takılan Cihangirli’lerden Onur Ünlü yapacak. Dizinin başrollerinde Haluk Bilginer, Songül Öden ve Ertan Saban yer alacak.

Exxen’de yer alacak bir diğer ünlü isim Enis Arıkan olacak. Enis Arıkan Exxen’de bir rap müzik yarışması sunacak. Jüri koltuğuna ise Ceza ve Sagopa Kajmer yer alacak.

Exxen de yer alacak bir diğer proje de Vahşi Şeyler dizisi olacak. 8 bölümlük mini dizide Nurgül Yeşilçay yer alacak.

Bir diğer Exxen dizisi de Mustafa Uslu’nun hazırladığı Hükümsüz olacak.. Dizi de Özgü Namal başrollerde yer alacak.

Exxen’de yer alacak bir diğer dizi Zehirli Çiçekler olacak. 3 zengin ev kadınının hikayesi anlatılacak.

Exxen’de tabi ki Acun Ilıcalı’nın arkadaşı İbrahim Büyükak’ın da projesi yer alacak. İbrahim Büyükak, çekeceği dizinin Bursa’daki hayatı ve ailesiyle ilgili komedi ve dram türünde bir iş olacağını söyledi.

Exxen’de “Next Top Model” adlı dünyaca ünlü yarışma programı da yer alacak. Programı Burcu Esmersoy sunacak.

Exxen’de İbrahim Büyükak ve Beyazıt Öztürk’ün yer aldığı bir talk show için de çalışmalara başlandı.

Exxen platformunda Dadı adlı bir dizi içinde çalışmalara başlandığı öğrenildi.

Exxen’in dikkat çekecek bir başka yapım da Eziklerin Savaşı olacak.

Bir diğer proje de Yaş 17 adlı gençlik projesi olacak.

Ve Acun sosyal medya fenomenlerine yer verdiği, içinde Semiraminta, Miço, Orkun Işıtmak, Reynmen ve Buğra Kazancı gibi isimlerin yer alacağı özel bir şova imza atacak.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı