2021 Gönüllüler Takımı Yarışmacılarının Bilmediğiniz Hayatları! Yaşları, Memleketleri, Kariyerleri...
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

2021 Gönüllüler Takımı Yarışmacılarının Bilmediğiniz Hayatları! Yaşları, Memleketleri, Kariyerleri…

EĞLENCE

6 Ocak 2021 Çarşamba 22:30:48

2021 Gönüllüler Takımı Yarışmacılarının Bilmediğiniz Hayatları! Yaşları, Memleketleri, Kariyerleri…

2021 Gönüllüler takımı yarışmacıları kimdir? Nerede yaşamaktadırlar? Okul eğitimlerini nerede tamamlamışlardır? Survivor 2021 Gönüllüler takımı yarışmacıları hakkında tüm detaylar…

2021 Survivor yarışmasına sayılı günler kaldı. Survivor heyecanla ve merakla beklenirken 2021 ünlüler, gönüllüler takımları da açıklandı. Survivor severlerin günlerdir araştırdığı bu yıl kimlerin yer alacağı merakla beklenirken Survivor 2021 yarışmacıları tanıtımı yapıldı. TV8’in sevilen yarışmalarından Survivor 9 Ocak 2021 Cumartesi günü ekranlara gelerek sevenleri ile buluşacak. Kadrolar ve isimler belirlendi. 2021 Survivor de Ünlüler- Gönüllüler takımları ile de bu yıl da aynı formatla yarışma başlayacak. Gönüllüler takımı yarışmacılarını yakından tanımaya ne dersiniz…

2021 GÖNÜLLÜLER TAKIMI YARIŞMACILARI KİMLER?

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- SANCAKAY ILIM MORGÜL KİMDİR?

Sancakay Ilım Morgül 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Morgül kendinden şu şekilde bahsetmektedir;

“Merhaba ben Sancakay Ilım Morgül. İzmir ve Rize’de büyüdüm. Spor hayatıma ritmik jimnastik ile başladım. Lise 3’e kadar İzmir’de okudum ve futbol kariyerime futsal ile başladım daha sonra yeşil sahaya geçtim. Lise 4’de Rize’nin Rizespor takımına transfer olup orada liseyi bitirdim ve futbol kariyerime devam ettim. Karadeniz Teknik Üniversitesinde Rus dili edebiyatı bölümünü 2yıl okudum. Türkçe harici iki dil biliyorum İngilizce ve Rusça. Konservatuvar tiyatro bölümünün yetenek sınavlarına girip kazandıktan sonra İstanbul’a taşındım ve şuan lisans 4. Sınıftayım. 2 sezon Kadıköy theatron sahnesinde Edinburg festivalinden gelen Ofsayt oyununda başrol oynadım ve 5 yıldır Hayal Kahvesi ile anlaşmalı olarak sahne alıyorum vokal olarak. Kendi bestelerimi seslendiriyorum ve Gitar çalıyorum.”

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- İLAYDA ŞEKER KİMDİR?

İlayda Şeker 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Şeker kendinden şu şekilde bahsetmektedir;

“Adım İlayda Şeker, 1994 Nevşehir doğumluyum. 18 yaşına kadar ailemle birlikte Nevşehir Ürgüp’te yaşadım. Ailem hala orda yaşıyor. Daha sonra Sakarya’da üniversiteyi kazandım. Okulumu bitirdikten sonra İstanbul’a dedemlerin yanına yerleştim. Şuan çalışmıyorum.”

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- YİĞİT POYRAZ KİMDİR?

Yiğit Poyraz 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Yiğit Poyraz Bodrum da büyüdüğünü belirtmektedir. 2009’da Robert Kolejini yatılı olarak kazanmasının ardından İstanbul’a yerleşmiştir. Ardından 2015 yılında Boğaziçi Üniversitesini kazanarak, işletme bölümünde eğitimine devam etti. 1 sene Sydney Uni’de exchange programı ile eğitim görmüştür.

Yiğit Poyraz 8 yaşından beri basketbol oynadığını belirterek, 2 senedir  de halaları ile birlikte İtalyan ve Amerikan markalar ağırlıklı olmak üzere tekstil mümessilliği yapmaktadır.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- STEVEN SALAM KİMDİR?

Steven Salam 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Demokratik Kongo Cumhuriyeti’nden 2011’de Türkiye’ye gelmiştir. Burada lise ve üniversite eğitimini bitirmesinin ardından, Steven Salam, 2019’da Manisa Celal Bayar Üniversitesi Spor bilimleri Fakültesi Futbol Antrenörlük eğitim bölümünü kazanmış ve buradan mezun olmuştur.

Geçtiğimiz sene şampiyon olan ve 1. Amatörden Süper Amatöre çıkan İzmir Karayollar (Yolspor) takımında oynamıştır.  Steven Salam “Şimdi ise asıl maceraya gidiyorum SURVİVORA” sözleri ile yarışmaya dair düşüncelerini açıklamıştır.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- UĞURTAN DORA KİMDİR?

Uğurtan Dora 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. 7 Kasım 1984 yılında Şişli’de doğmuştur. 2000 yılında Saint Benoit Fransız lisesi ortaokul bölümünden mezun olmuştur. 2004 yılında ise Sakıp Sabancı Anadolu Lisesini bitirmesinin ardında İzmir Dokuz Eylül iktisat bölümünü kazanmıştır.

Uğurtan Dora ayrıca sutopu, jimnastik, kürek, basketbol, ve fitness spor dallarıyla da ilgilenmektedir.

Uğurtan Dora Lisanslı basketbol ENKA – TOFAŞ – Beykozspor’da lisanslı olarak basketbol geçmişi vardır. Fas, Cezayir, Tunus ve İran’da IMMİB ticaret heyeti ve bakanlar kurulu adına tercümanlık yapmıştır. Yves Rocher’da 2013-2018 yılları arasında yöneticilik görevi yapmıştır.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- SENA ÖZDEMİR KİMDİR?

Sena Özdemir 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Özdemir kendinden şu şekilde bahsetmektedir;

“Merhaba ben, Sena Özdemir, 19 yaşındayım. İzmir’de doğdum büyüdüm babam Balıkesirli annem Bulgaristan göçmeni. Atatürk Spor Lisesi’nde okudum. 10 yaşından beri atletizm yapıyorum. Branşım 100-200 metre çeşitli Türkiye derecelerim ve liseler arası dünya şampiyonası bayrak yarışında dünya üçüncülüğüm var. Şu anda da İzmir büyükşehir belediyesi spor kulübünde lisanslı sporcu ve Ege Üniversitesi’nde beden eğitimi öğretmenliği 2. sınıf öğrencisiyim.”

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- AYŞE YÜKSEL KİMDİR?

Ayşe Yüksel 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Yüksel kendinden şu şekilde bahsetmektedir;

“Ayşe Yüksel, 23 Mayıs 2000 tarihinde Düzce’de doğdum. Düzce Üniversitesi’nde spor yöneticiliği bölümünde 2. Sınıf öğrencisiyim. Ortaokulda masa tenisi eğitimi aldım ayni zaman da 7. Sınıfta haltere başladım ve genç kategorisinde Türkiye’de 3. oldum. 1 yıl yaptıktan sonra bıraktım ve voleybola başladım. 6 yıl mahalli ligde voleybola devam ettim. Aynı zaman da voleybolun ikinci senesinde tenis antrenörlüğüne başladım 4 yıldır devam ediyorum. Aynı zaman da lisede de basketbol okul takımında yer aldım 3 yıl. Üniversitede 1 yıl futsal ve yüzme dersi gördüm. Şuan tenis hocalığı yapıyorum ve okuyorum.”

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- YUNUS EMRE KARABACAK KİMDİR?

Yunus Emre Karabacak 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir.

Yunus Emre Karabacak, 11.02.1990 tarihinde Erzurum’da doğmuştur. Yaşamını Bursa’da sürdüren Yunus Emre, 20 senedir güreş yaptığını belirtmektedir. Yıldızlar gençler Türkiye’de dereceleri ve ayrıca Kırkpınar’da 3 kere dereceye girmiştir.

Yunus Emre Karabacak, liseyi Atatürk Anadolu lisesi spor bölümünde okumuştur. Balıkesir üniversitesi BESYO antrenörlük bölümünden mezun olmuştur.

Yunus Emre Karabacak 2015’de üniversiteler arası Türkiye şampiyonluğu vardır. Bursa Osmangazi spor kulübünde spor hayatına devam etmektedir.

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- ALEYNA KALAYCIOĞLU KİMDİR?

Aleyna Kalaycıoğlu 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Aleyna Kalaycıoğlu kendinden şu şekilde bahsetmektedir.

“1998 Bursa doğumluyum. Yalova’da büyüdüm. Annemle babam ben 10 yaşındayken ayrıldı. Annem ve kardeşimle İstanbul’a taşındık. Bu taşınma süreciyle hayatım daha da değişti ve liseden sonra dil eğitimi alıp sınavlara hazırlanarak Amerika’da uçak mühendisliği bölümünü kazandım. 10 senedir Voleybol oynuyorum son üç senedir de beach volleyball okul takımında yer alıyorum. Survivor’a ilk defa bu sene başvurdum ve ilk 6 da yer aldım. Survivor süreci zorlu geçti hem mental hem fiziken fakat sonunda sona geldik ve şimdi yeni bir başlangıç başlıyor.”

 

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- HANZADE OFLUOĞLU KİMDİR?

Hanzade Ofluoğlu 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Hanzade Ofluoğlu kendinden şu şekilde bahsetmektedir.

“Merhaba ben Hanzade Ofluoğlu, 1988 İzmir doğumluyum. Liseye kadar İzmir’de okudum. 17 yaşında Koç Üniversitesi’nde okumak için İstanbul’a geldim. Mezun olduktan sonra 5 yıl Acun Medya’da sunuculuk yaptım. Daha sonra spor, hayatımda büyük bir yer kazandı ve 3 yıldır takım sporu olarak flagfootball oynuyorum. 10 yıldır evliyim ve 2 köpek annesiyim. Spor yapmayı ve hayvanları çok seviyorum.”

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- EMİN GÜNENÇ KİMDİR?

Emin Günenç 2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Emin Günenç kendinden şu şekilde bahsetmektedir.

“Merhaba ben Emin Günenç, 23 Temmuz 1994’de İstanbul’da doğdum. Tekirdağ Şarköylüyüm. 8 yaşında futbola başladım. 18 yaşına kadar futbol oynadım sakatlanınca bırakmak zorunda kaldım. Üniversiteyi Marmara Üniversitesi makine ressamlığı bölümünde okudum. Üniversite bitince oyunculuk eğitimi aldım. En son Kanal D’de yayınlanan Bir Annenin Günahı dizisinde oynadım.”

GÖNÜLLÜLER TAKIMI- SULTAN REŞAT HACIAHMETOĞLU KİMDİR?

2021 Gönüllüler takımı yarışmacılarından biridir. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu kendinden şu şekilde bahsetmektedir;

1990 yılında Trabzon’un Of ilçesinde dünyaya gelmiştir. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu, öğrenimini üniversite yıllarına kadar doğduğu ilçe olan Of’ta sürdürmüştür.

Sultan Reşat Hacıahmetoğlu 2014 yılında Ordu Üniversitesi’nden mezun olmuştur. Lise yıllarında karate ve vücut geliştirme sporlarına başlamıştır. Lise bitene kadar karate ile ilgilenmiştir. Ardından vücut geliştirme ile ilgilenmeye devam etmiştir.

2016 yılı ile beraber sosyal medya macerası başlamıştır. Sultan Reşat Hacıahmetoğlu doğaya ve spora olan sevgisini ve ilgisini, Karadeniz aile yapısını ve mizahı bir araya getirerek insanların ilgi odağı olmuştur.

Uzun süre özel bir şirkette çalışmasının ardından, Trabzon’da yaşamını sürdürmektedir.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yukarı