2016'da Trump Seçilirse Ülkeden Kaçma Sözü Veren 20 Yıldız: Şimdi Neredeler?
Bizimle iletişime geç
Haberlerim

Haberlerim

2016’da Trump Seçilirse Ülkeden Kaçma Sözü Veren 20 Yıldız: Şimdi Neredeler?

EĞLENCE

16 Ekim 2020 Cuma 21:41:29

Son Güncelleme: 16/10/2020 22:11:22

2016’da Trump Seçilirse Ülkeden Kaçma Sözü Veren 20 Yıldız: Şimdi Neredeler?

Lena Dunham gerçekten Kanada’ya taşındı mı? Amy Schumer İspanya için çantalarını mı toplayıp gitti mi? 2016 yılındaki ABD seçimleri sonrası “Trum O.Ç seçilirse ülkeden gideceğim diyen 20 Hollywood ünlüsü sözlerini tuttu mu? İşte liste! Miley Cyrus, Snoop Dogg, Samuel L. Jackson, Ne-Yo sözlerini tutup Amerika’dan taşındılar mı?

Lena Dunham gerçekten Kanada’ya taşındı mı? Amy Schumer İspanya için çantalarını toplayıp gitti mi? 2016 yılındaki ABD seçimleri sonrası “Trum O.Ç seçilirse ülkeden gideceğim diyen 20 Hollywood ünlüsü sözlerini tuttu mu? İşte liste! Miley Cyrus, Snoop Dogg, Samuel L. Jackson, Ne-Yo sözlerini tutup Amerika’dan taşındılar mı?

2016 yılındaki seçim sonrası Donald Trump başkan seçilirse yıldız isimler ülkeyi terk etme sözü vermişti. ABD seçimi öncesi 2016 seçimi sonrası söz veren ünlüler ne yaptı? Birçoğu Kanada’ya (Lena Dunham, Snoop Dogg) taşınacaklarını söylemiş, bazıları Avrupa’ya (Amy Schumer için İspanya , Omari Hardwick İtalya ) ve kimi de Afrika’ya (Samuel L.Jackson ) taşınacaklarını söylemişti. Hatta içlerinden biri (Cher) Jüpiter’in ideal seçim olacağını söylemişti. Şimdi neredeler?

Whoopi Goldberg

Seçimden önce: Bu yılın başlarında aktris , “Trump seçilirse benim hareket etme zamanı gelecek” diye iddia etmişti.

Seçimden sonra: Goldberg, Trump’ı aptal olarak nitelendirdi tabii seçim öncesi konuşmalarının yerini daha yumuşamış bir tarz alarak. Ve hala Amerika’da..

Snoop Dogg

Seçimlerden önce: Snoop, Kanada’da da ev baktığını iddia eden ünlüler arasındaydı.

Seçimden sonra: Rapçi Instagram’dan Toronto’daki CN Tower’ın bir fotoğrafını yayınladı ve Kanada doğumlu Drake’den emlak tavsiyesi istedi. Ancak ertesi günlerde yumuşamıştı ve eğlence amaçlı esrarı yasallaştıran California’s Prop 64 yasası ile ilgili sevincini gizleyemedi.

Miley Cyrus

Seçimden önce: Cyrus, Hillary Clinton’a Demokrat Parti adayı olduktan sonra destek vermeden önce bir Bernie Sanders destekçisiydi. Donald Trump’a hareketler ettiğini açıkça söylemişti.

Seçimden sonra: Cyrus, ülkeden kaçmak yerine Trump’ı başkan olarak kabul ettiğini söyledi ve sonuçlar açıklandıktan sonra tweet attığı duygusal bir videoda açık fikirli olmasını istedi.

George Lopez

Seçimden önce: George Lopez, Trump’a “göç konusunda endişelenmesine gerek kalmayacağını. Hepimiz geri döneceğiz” dedmişti.

Seçimden sonra: Çarşamba sabahı, Instagram gönderisinde “California esrarı yasallaştırdı daha güçlü bir şeye ihtiyacım var. ” diyerek yazdı ve Amerika’da kaldı.

Raven Symone

Seçimden önce: Raven-Symone , “Bu seçim için itirafım, eğer herhangi bir Cumhuriyetçi aday olursa, tüm ailemle Kanada’ya taşınacağım.” dedi.

Seçimden sonra: Kanada yaşam tarzını tam anlamıyla benimsediğini gösterdi.

Amy Schumer

Seçimden önce: Trump galip gelirse, “İspanya’ya veya başka bir yere taşınacağım için İspanyolca konuşmayı öğrenmem gerekecek. Trump kazanırsa bu çok çılgınca. ”

Seçimden sonra: Sonuçlar ortaya çıktığında, şaka yaptığını söyleyen uzun bir Instagram başlığı yayınladı . “Her şeyden önce, taşınacağımı söylediğim röportaj Londra’daydı ve şakayla söylendi. Bir şeyi resmi haber olarak saymak için kimsenin bir manşetten fazlasına ihtiyacı yok. Çantalarınızı toplayın diyen herkes, oy verenler kadar iğrençtir. Bu ırkçı homofobik kadın tacizcisi için. Geri kalanımız gibi ben de bugün yas tutuyorum. ” diyerek Amerika’da kaldı.

Cher

Seçimden önce: Cher sadece ülkeyi terk etmekle kalmayıp, gezegeni hep birlikte terk edeceğine söz verdi ve “Eğer seçilirse Jüpiter’e taşınmamız gerek” diyerek tweet attı.

Seçimden sonra: Seçim bittiğinden beri Twitter’da çok aktif ve tweet’lerinde diğer ülkeler arasında İngiltere ve Almanya’dan alıntılar yapıyor.

Omari Hardwick

Seçimden önce: Oyuncu, “Denver’dan İtalya’ya taşınacağım … Başkanlığı Donald Trump kazanırsa ben yokum.” demişti.

Seçimden sonra: Trump, başkanı seçildiğinde, Trump’a ne kadar karşı çıktığını bildirmek için sosyal medyayı kullandı. Sosyal medyada çocukları için ne kadar endişelendiğini yazmaya devam etti, ancak  taşınmayı planladığı hakkında bir yorum yapmadı.

Samuel L. Jackson

Seçimden önce: Oyuncu, anti-Trump hareketine katıldı ve “Eğer o or.spu başkan olursa, siyah kıçımı Güney Afrika’ya taşıyacağım.” demişti.

Seçimden sonra: Seçimden bu yana henüz bir açıklama yapmamış olsa da, Güney Afrika’ya taşındığına dair bir kanıt yok.

Bryan Cranston

Seçimden önce: Cranston, Trump karşıtlığını defalarca açıkladı ve “Kesinlikle, kesinlikle seçilirse taşınacağım” dedi. “Umarım ki Tanrı buna izin vermez.” dedi.

Seçimden sonra: Ayrılma planlarını daha fazla tartışmadı, ancak Tweetlerinde daha az aşırıya kaçan adımlar atmaya çalıştığı görüldü.

Lena Dunham

Seçimden önce: Clinton yanlısı Lena Dunham “Pek çok insanın bunu yapmakla tehdit ettiğini biliyorum, ama gerçekten yapacağım. Vancouver’da güzel bir yer biliyorum.” diyerek kesinlikle taşınacağını söyledi.

Seçimden sonra: Dunham, Seçim Gecesi’nin hemen ardından sosyal medyada sessiz kaldı. Sonraki günlerde ise taşınma planını gerçekleştirmesini talep eden tüm kullanıcılara dair Instagram’dan bir yazı yazdı ve “Kanada’ya taşınmamı talep edenler için bu adam cumhurbaşkanlığında uzun bir şansa sahip bir biftek satıcısı gibi göründüğünde söylediğim bir şeye dayanarak: yeni rejiminizde eğlenmekle meşgul olun. Hayatım boyunca, adaleti ve ışığı yayma misyonuyla çalışan akrabalarla çevrili birçok yere gideceğim .” dedi.

Neve Campbell

Seçimlerden önce: Kanadalı Neve Campbell, seçimi Donald Trump’ın kazanması durumunda ülkesine geri dönme sözü verdi.

Seçim sonrası: Planlarıyla ilgili seçimden bu yana bir açıklama yapmadı.

Barbra Streisand

Seçimden önce: Barbra “Bilmiyorum, inanamıyorum. Ya Avustralya eğer girmeme izin verirseler Kanada’ya gidebilirim” dedi

Seçimden sonra: Menajerinin medyaya gönderdiği e-postada, “sonuçla ilgili düşüncesi seçim karar verildikten hemen sonra sosyal medya sitelerinde yayınlanacak” demişti ancak yorum yapmadı.

Ne-Yo

Seçimden önce: Snoop gibi Ne-Yo’da, Trump seçilecek olursa Drake ile komşu olmak için Kanada’ya taşınacağını söyledi.

Seçimden sonra: Twitter’da Kanada göçmenlik sitesinin çöküşüyle ​​ilgili birkaç hesabın gönderisini retweetledi ancak taşınması ile ilgili konuşmadı.

Chelsea Handler

Seçimden önce: Chelsea Handler, “Her ihtimale karşı başka bir ülkede bir ev satın aldım … yani tüm bu insanlar ülkeyi terk etmekle tehdit edip sonra yapmazlar – aslında o ülkeyi terk edeceğim” dedi.

Seçimden sonra: Chelsea Handler “Havluya attığımızı ve ayrılacağımızı ya da İspanya’ya taşınacağımı söylemek çok kolay çünkü İspanya’ya taşınmak istiyorum. Şu anda gerçekten İspanya’ya taşınmak istiyorum.” Ancak komedyen, iş arkadaşlarının onunla kalmasını söylediklerini ve “Ofisimdeki herkes ‘Bir sorumluluğun var, bir sesin var ve onu kullanmalısın ve burada olmalısın’ dedi diyerek neden kaldığını açıkladı.

Jon Stewart

Seçimden önce: Cher gibi düşünüyordu ve Trump seçilirse gezegeni terk edeceğini iddia etti. “Bir rokete binmeyi ve başka bir gezegene gitmeyi düşüneceğim, çünkü bu gezegen çıldırmış demektir” dedi.

Seçimden sonra: Taşınma ile ilgili konuşmadı.

Keegan-Michael

Seçimden önce: Keegan-Michael Key,“Ben oralıyım; annem orada yaşıyor. Bu onu da mutlu eder.” diyerek taşınacağını söyleyenlerin arasına katıldı.

Seçimden sonra: Taşınmak üzere olduğunu söylemedi ancak “Detroit’te evde kalmam ve orada yaşamam gerektiğini düşünüyorum çünkü Kanada’ya çok yakınım. Çok yaklaştım. Ben de öyle hareket edebilirdim” dedi.

Chloe Sevigny

Seçimden önce: Oyuncu, “Trump başkan olsaydı nereye giderdin” sorusuna iki basit kelimeyle cevap verdiğinde her şeyi planlamış görünüyordu: Nova Scotia.

Seçimden sonra: Taşınma ile ilgili herhangi bir hareket göstermedi.

Eddie Griffin

Seçimden önce: Komedyen, “Para kazanmakta iyi ama cahil … Trump kazanırsa, Afrika’ya gidiyorum” dedi.

Seçimden sonra: Griffin, Amerika’dan ayrılma konusunda daha fazla bir şey söylemedi, ancak aktif  Twitter hesabından hayal kırıklığını ve ırksal gerilimlerle ilgili korkularını yansıttı.

Amber Rose

Seçimden önce: Amber Rose “Bunu düşünemiyorum bile! Kesinlikle taşınırım! Oğlumu da alıp giderim!” dedi.

Seçimden sonra: Gitme konusunda hiç konuşmadı, ancak Florida eyaletiyle ilgili hayal kırıklığı konusunda çok konuştu.

Devamını Oku
Yorum yapmak için tıkla

Bir cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Popüler

Yeni Haberler

Yukarı