EDHO'da Çakır ve Polat yeniden ekrana dönüyor! Eşkıyalar Vadisi gelirse ne reyting kalır ne de dizi!

EDHO'da Çakır ve Polat yeniden ekrana dönüyor! Eşkıyalar Vadisi gelirse ne reyting kalır ne de dizi!
YAYIN TARİHİ: 13.11.2021 10:30:00

ATV'nin reytinglerde hiç rakip tanımayan dizisi Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın final şoku hala izleyici tarafından atlatılmadı. Sosyal medyada, haber sitelerinde gün geçmiyor ki yeni bir iddia harlanmasın. Herkes Süleyman Çakır ve Polat Alemdar artık birleşsin Eşkıyalar Vadisi başlasın istiyor istemesine de ortada hiçbir açıklama yok. Gelecek günler ne gösterir orası da hiç bilinmez.

EDHO'da Çakır ve Polat yeniden ekrana dönüyor! Eşkıyalar Vadisi gelirse ne reyting kalır ne de dizi! Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın bitmesiyle gün geçmiyor ki iddia üstüne iddia gelmesin. Kurtlar Vadisi ile EDHO'nun birleşeceği iddiası neredeyse her haber sitesinde dile getiriliyor. İddiayı duyan izleyici son derece heyecanlı.

EDHO VE KURTLAR VADİSİ BİRLEŞİYOR İDDİALARI

Kurtlar Vadisi'nde Polat Alemdar ve Süleyman Çakır dostluğu dillere destandı. Hele de yanına Seyfo Dayı, Memati, Güllü eklenince tadından yenmiyordu.

ÇAKIR ALEME POSTA KOYAR, POLAT YIKAR GEÇER

Eee Eşkıya'da durum final olunca "Bitsin bu hasret" denmeye başlandı. Çakır (Oktay Kaynarca) ve Polat (Necati Şaşmaz) bir araya gelsin de ne olursun deniyor.


FIRSAT BU FIRSAT

Bir düşünün Kurtlar Vadisi'nin yaşayan efsaneleriyle Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz'ın mevcut oyuncuları bir birleşse ortalık nasıl vaziyet alır? Tek kanımızı söyleyelim reytinglerde şu an ekranda olan hiçbir dizi tutunamaz.


ZİRVEYİ KİMSEYE KAPTIRMAZ

Salı ya da perşembe hangi gün yayınlanırsa yayınlansın 2003 sonrası olduğu gibi sokaklarda kimse kalmaz.

DUYANI HEYECAN BASIYOR

Duyanı heyecan basıyor, ihtimali bile "Ah keşke dedirtiyor" olsa da EDHO ekibiyle Kurtlar Vadisi ekibi birleşir mi bilinmez.

NE OLACAĞI BELLİ OLMAZ

Dizi piyasası bu, ne olacağı belli olmaz. Ne diyelim biz de her seyirci gibi iki dizi birleşsin isteriz. İddialarda da bu ağır basıyor ama iki ekip bu iş için çalışma yapıyorsa da bilinmiyor.

İDDİALAR GERÇEKLEŞİRSE...

Eğer tüm bu iddialar gerçekleşirse diğer dizilerin işi zor. Umarız yakında herkesin beklediği açıklama gelir. EDHO hasreti de Kurtlar Vadisi hasreti de biter.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER