Ece Erken’in Eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nu Kim Öldürdü Katilleri Tanıyor! Bel Altına 7 Kurşun…

Ece Erken’in Eşi Şafak Mahmut Yazıcıoğlu’nu Kim Öldürdü Katilleri Tanıyor! Bel Altına 7 Kurşun…
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 11:09:00

Ünlü sunucu Ece Erken’in eşi, eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu, Bakırköy’de uğradığı silahlı saldırı sonucu hayatını kaybetti. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun şaibeli ölümü sonrası kim öldü, neden öldü sorularının yanıtları merak edilirken, saldırı sonrası ortaya çıkan detaylar kan donduran cinsten. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’yu öldürmeye gelen kişileri, Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun tanıdığı ortaya çıktı. İşte Ece Erken’in kocası Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun ölümü hakkında tüm detaylar.

Ece Erken’in bir süredir aşk yaşadığı, 7 ay önce de evlendiği, eski Beşiktaş yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu hayatını kaybetti. Bakırköy’de bir balık restoranında yemek yerden öldürülen yöneticisi Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun katillerini tanıdığı ortaya çıkarken, ölümü hakkında ortaya çıkan detaylar korkunç. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de27 Ocak 00:30’da bir restoranda yemek yiyen Şafak Mahmutyazıcıoğlu, kendisine isabet eden 7 kurşunla hayatını kaybetti. Olay yerindeki görgü tanıklarının anlattığına gçre , Avukat Şafak Mahmutyazıcıoğlu restoran yemek yerken yanına 2 kişi geldi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu, yanına gelen kişileri tanıdığını söyleyerek restoran görevlilerinden izin vermelerini istedi. Çok kısa bir konuşmanın ardından yanlarına üçüncü bir kişi daha geldi.
Ardından Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun da dahil olduğu 4 kişi arasında hararetlendi ve kısa sürede tartışmaya döndü. Çıkan tartışmanın ardından önce Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun şoförü hedef alındı. Şoförün ayaklarına ateş ettikten sonra bu kez hedefte Şafak Mahmutyazıcıoğlu vardı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun belden altına 7 kurşun sıkan saldırganlar olay yerinden hızlıca kaçtı.


Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun bir süre ‘lütfen beni kurtarın’ diye bağırdığı ancak belden üstünde bir şey yokken, kan kaybından ve kurşunlardan birinin damarını yırtması sonucu hayatını kaybettiği ortaya çıktı. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nun şoförünün durumu ise iyi. Şafak Mahmutyazıcıoğlu’nu kim ya da kimlerin öldürdüğü için yapılan soruşturma sonrasında ortaya çıkacak. 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR