Ebru Gündeş’in Hadise kaprisinden dibi gören O Ses Türkiye… Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü!

Ebru Gündeş’in Hadise kaprisinden dibi gören O Ses Türkiye… Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü!
YAYIN TARİHİ: 20.11.2021 10:35:00

​Acun Ilıcalı açtı ağzını yumdu gözünü! Ebru Gündeş’in Hadise kaprisinden dibi gören O Ses Türkiye… O Ses Türkiye bir dönemin en çok izlenen programlarından biriydi. Özellikle Gökhan Özoğuz’un jüri koltuğuna oturduğu yıllardaki bölümlerin tadı, izleyicinin hala damağında. Ancak ne olduysa geçen sezon işle tepetaklak oldu. Masterchef 2020, Masterchef tarihindeki en iyi reytingleri almaya başladı ve bu yüzden O Ses Türkiye askıya alındı.

TV 8’in klasiklerinden biri haline gelen O Ses Türkiye bu sezon yeniden başladı başlamasına ama reytinglerde 17. Sıraya kadar geriledi. Bu sezon  Beyazıt Öztürk, Ebru Gündeş, Murat Boz ve Oğuzhan Koç dörtlüsüne jüri koltuğunu emanet eden O Ses Türkiye hakkında geçtiğimiz günlerde apar topar final yaptıracağı iddia edilmişti. Ayrıca reytinglerde bu denli gerilemesinin nedeni olarak da eski eşi Reza Zarrab’la adı aşk dedikodularına karışan Hadise’yi istemeyen Ebru Gündeş’in ısrarı sonrası Hadise’nin gönderilmesi olarak gösterilmişti. Acun Ilıcalı’dan bu iddialara yanıt geldi. İşte detaylar…

Sonrasında yayınlanması beklenirken bu kez de Survivor 2021 yayın hayatına başladı ve yaklaşık olarak O Ses Türkiye 1 yıl boyunca ekrana getirilemedi. Tam hasret bitiyor derken bu kez de malum magazin skandalı patlak verdi. Bu magazin skandalında yer alan 3’lü Ebru Gündeş-Hadise ve Reza Zarrab’dı.

İddialara göre Hadise bir dönem, Ebru Gündeş’in eski eşi, kızının babası Reza Zarrab’la yasak aşk yaşamıştı. Ebru Gündeş’le Hadise’nin yakın arkadaş olduğunu hatırlatmak fayda var. Ancak bu skandal patlak verdiğinde magazin gündemi sallandı. O dönem Kaan Yıldırım’la aşk yaşayan Hadise cephesinden yalanlama geldi gelmesine ama Kaan Yıldırım’la bir süre sonra yollar ayrıldı.


Fakat ortada bir konu daha vardı. Hadise ve Ebru Gündeş’in arası açılmıştı ama O Ses Türkiye’nin yakın zamanda izleyiciyle buluşacak olmasaydı. Bir önceki sezon Ebru Gündeş jüri üyeliği yapmamış yerini Seda Sayan almıştı. O Ses Türkiye’nin yayınlanmadığı dönemlerde ise Hadise, Exxen’de yayınlanan O Ses Türkiye Rap adlı programda jüri üyesiydi.
Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’ye geri dönmek için bir şart koştu. Hadise jüri koltuğunda yer almayacaktı. Ebru Gündeş’in isteği doğrultusunda Hadise tarihte ilk kez O Ses Türkiye jüri koltuğunda yer almadı ve yerine Beyazıt Öztürk geldi. Hadise’nin adresi ise O Ses Türkiye Rap olarak kalmaya devam edecekti. En azından şimdilik…

Gelin görün ki büyük umutlarla başlayan O Ses Türkiye reyting sonuçlarını alınca soğuk duşu aldı. Çünkü 17.sırayı görmüştü bile. Bu sonuçların ardından hemen final haberleri ortaya atıldı. Kötü reytingler nedeniyle O Ses Türkiye’nin apar topar finale gideceği ve Masterchef’in cumartesi akşamlarına geri döneceği yazıldı çizildi. Ve günler sonra, ilk ağzıdan, yani Acun Ilıcalı’dan final iddialarına yanıt geldi.


Acun Ilıcalı, "Delinin biri kuyuya taş atıyor, bazı insanlar da inanıyor. Ben jürimden çok mutluyum, hepsini çok seviyorum. Programımı da çok seviyorum, böyle bir şey söz konusu değil" diyerek ateş püskürdü bu iddialara. Ama tabi sözleri bununla sınırlı kalmadı. Hadise hakkında da konuşan Acun Ilıcalı ‘Hadise’yi de çok seviyorum, kendisiyle 'O Ses Türkiye Rap'te birlikte olacağız’ diyerek tüm bu iddiaların önünü kesmiş oldu.
 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER