Ebru Gündeş Kendisini Doğurmuş! Eski Eşi Reza Zarrab Türkiye’yi Dolandırdı Sır Gibi Sakladı! Kızı...

Ebru Gündeş Kendisini Doğurmuş! Eski Eşi Reza Zarrab Türkiye’yi Dolandırdı Sır Gibi Sakladı! Kızı...
YAYIN TARİHİ: 21.01.2022 16:29:00

Türkiye’nin en güçlü seslerinden biri olan 47 yaşındaki ünlü şarkıcı Ebru Gündeş, O Ses Türkiye’nin finali nedeniyle günün en çok merak edilen isimlerinden biri. Üçüncü evliliği olan Reza Zarrab’la evliliğinden Alara adında bir kızı olan Ebru Günde, özel hayatını gözden uzak tutmayı tercih ettiği için kızının yüzünü gören cennetlikti. Ve Ebru Gündeş’in merak edilen kızı Alara uzun bir aradan sonra yüzünü gösterdi. Alara tıpkı annesi Ebru Gündeş’in kopyası. Öte yandan Alara’nın adını soyadını değiştiren babasıyla bir bağı olup olmadığı bilinmiyor.

Ünlü şarkıcı Ebru Gündeş 1990 yılında Hamdi Vardar ile nikah masasına oturmuş, bu evliliği sadece 1 yıl sürmüştü. Gündeş ikinci evliliğini ise avukat Ömer Durak ile yaptı. O dönem gündeme bomba gibi düşen çift 2002 yılında dünya evine girdi. Ancak bu evlilik de aynı yıl sonra erdi. Gündeş aşk orucunu yıllar sonra Azeri iş insanı Reza Zarrab için bozdu. Zarra, Ebru Gündeş için Azeri kızı Günel olarak tanıdığımı Günel Zeynalova’yı terk etmişti. Ebru Gündeş ile Reza Zarrab aşklarını 2010 yılında nikah masasına taşımıştı. Çiftin evliliklerinden 2011 yılında Alara adında bir kızları oldu. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'de

Evli kaldıkları dönem uçuk kaçık harcamalarıyla bilinen çiftin evliliği, Reza Zarrab’ın kara para aklama işinden ABD’de tutuklanması ve uzun bir süre cezavinde kalmasının ardından 2021 yılında sonra erdi. Reza Zarrab’ın şu sıralar bambaşka bir hayat yaşadığı ve adını Aaron Goldsmith olarak değiştirdiği biliniyor. Eski çiftin kızları Alara ise merak konusuydu.
Özellikle Reza Zarrab olayından sonra özel hayatını gözlerden uzak tutan Ebru Gündeş, özellikle kızı Alara’nın etkilenmemesi adına o dönemde de jüri üyeliği yaptığı O Ses Türkiye’de ağlayarak ricada bulunmuştu. Bu yüzden de kızı Alara’yı gözlerden uzak tutuyordu. Alara artık 10 yaşında kocaman bir kız oldu ve son hali yıllar sonra ortaya çıktı. Ebru Gündeş’in kızı Alara annesinin birebir kopyası.

İşte Ebru Gündeş’in kızı Alara’nın son hali:


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR