Duyan Koşuyor! Fiat Egea 2022 Ocak Sonu Kampanyası Belli Oldu! Tam 50 Bin Sadece Birkaç Gün Geçerli

Duyan Koşuyor! Fiat Egea 2022 Ocak Sonu Kampanyası Belli Oldu! Tam 50 Bin Sadece Birkaç Gün Geçerli
YAYIN TARİHİ: 24.01.2022 09:53:00

Yeni araç almak isteyenler Fiat Egea, avantajlı kampanyalarına başvuruyor. Aracın merakla beklenen kampanyası duyuruldu. İlk 6 gün içerisinde geçerli olacak indirim fırsatlarından yararlanmak için tam zamanı. Fiat Egea kredi kampanyası sayesinde artık araç sahibi olmak son derece kolay olmaya başlıyor. Firmanın araç sahibi olmak isteyen kullanıcılara sunacağı kampanyaların detaylarına gelin bir göz atalım.

Fiat Egea 2022 Ocak kampanyası araç sektöründe bomba etkisi yaratmayı başardı. Buna göre yalnızca Ocak ayı için geçerli olacak kampanyadan yararlanmak için harekete geçin. Egea markalı araç sınıflarının hangisini isterseniz isteyin,  araç sahibi olmak isteyen kişilere özel olarak 50.000 TL kredi olanağı sunulacak. Bu sayede istediğiniz modeli sağlanan kredi kampanyası aracılığıyla kolaylıkla alabilme şansına sahip olursunuz. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deAraç sahibi olmak isteyenlere özel olarak fırsatlar sunulmaya devam edilirken, faiz oranlarıyla ilgili olarak da bir açıklama geldi. Buna göre tarafınıza sunulacak olan kredinin faiz oranı ise 1.29 olacak. Faiz oranının son derece düşük şekilde tutulmasından dolayı geri ödeme konusunda sıkıntı yaşanmamış olacak. 


Fiat Egea 2022 Şartlarını Duyan Araca Koşuyor!


Fiat Egea 2022 yılında da müşterilerin yüzünü güldürmeyi başaracak hizmetleriyle damga vurmayı başardı. Fakat bu hizmetlerinden kolaylıkla yararlanabilmeniz içinde firma tarafından bazı şartların sunulduğunu belirtebiliriz. Bunun içindir ki Fiat Egea araç modellerini satın alabilmeniz içinde şartlara uygun olmanız büyük önem arz etmeye başlayacaktır. Fiat Egea araçlarına sahip olmak isteyecek kullanıcıların da mutlaka Marka kasko yaptırması gerekecek.Marka kasko yaptırmadan firma tarafından sağlanan bu tür hizmetlerden yararlanmak mümkün olmayacak. 50.000 TL kadar kullanıcılara özel olarak sunulacak kredinin geri ödemesi, 12 ay vadeli olacak. Fiat Egea ödemeler konusunda ise araç sahibi olmayı hayal edenlere özel olarak 1 yıllık ödeme planlarıyla kolaylık sağlamayı başarıyor. Bütün bu bilgiler ışığında 2022 yılında Fiat Egea modelinin en çok talep gören modeller arasında yer aldığını ifade edebiliriz. Bunun için Fiat markasının düzenlendiği kampanyaları yakından takip etmek gerekmektedir.
 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR