Düşük Faizli ve Hızlı Kredi Veren Bankalar! 50 Bin, 80 Bin, 100 Bin TL Garanti, Halkbank, Denizbank

Düşük Faizli ve Hızlı Kredi Veren Bankalar! 50 Bin, 80 Bin, 100 Bin TL Garanti, Halkbank, Denizbank
YAYIN TARİHİ: 18.06.2021 22:37:00

Garanti Bankasından emeklilere özel sunulan kredinin özellikleri nelerdir? Halk Bankasından emeklilere özel sunulan kredinin özellikleri nelerdir? Denizbank'tan emeklilere özel sunulan kredinin özellikleri nelerdir?

Ekonomik yönden sıkıntı yaşayarak çaresiz kalan emekli vatandaş bankalara yönelmeye devam ediyor. Bu kapsamda emekli vatandaş bankalara başvuru yaparak sıkıntılı sürece destek aradı. Faizsiz ve düşük faizle kredilerden yararlanmak isteyen emekli vatandaş ihtiyaç kredilerini araştırıyorlar.

Bu kapsamda da bankalar tarafından emeklilere özel ihtiyaç kredi kampanyaları hazırlanıp sunulmakta. Emeklilere rahat nefes aldıracak kredi imkanlarını haberimizde sizler için hazırladık. İşte emeklilere özel kredilerin detayları...

GARANTİ BANKASI'NDAN EMEKLİLERE ÖZEL KAMPANYA!

Garanti Bankası tarafından, emeklilere özel sunulan ihtiyaç kredisi kampanyasını duyurdu. Krediyi "Değerli emeklilerimiz, emekli ihtiyaç kredisine şimdi başvurun, ihtiyaçlarınızı ertelemeyin." ifadeleri ile yer aldı.

Garanti Bankası tarafından emekli vatandaş için hazırlanan, emeklilere özel ihtiyaç kredisine başvurularınızı,  Garanti BBVA Mobil ya da İnternet Bankacılığı aracılığıyla gerçekleştirebilirsiniz. Ayrıca daha önce yaptığınız başvurularınızı tamamlayabilir ve banka şubelerine gitmeye gerek olmadan, hesabınıza aktarılan paranızı kullanmaya başlayabilirsiniz.

EMEKLİLERE ÖZEL KREDİ HESAPLAMASI ŞU ŞEKİLDEDİR!

Garanti Bankası tarafından emeklilere özel sunulan krediyi 10.000 TL tutarında alabilir ve 12 ay vade imkanı ile kullanabilirsiniz. Bu özelliklere sahip kredi için faiz oranı: %1,69 yıllık toplam maliyet %28,5335 oranında olmaktadır.

Kredi Sigorta ve Vergi Dahil Ücretler Toplamı: 212,50 TL olmaktadır.

Kredinin Maksimum faiz oranı %2,79 olurken, yıllık maksimum maliyet oranı %35,7245 olmaktadır.

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL MUTLU EMEKLİ KREDİSİ!

Halkbankası Mutlu emekli kredisi ile ilgili olarak, Maaşını Bankadan alan veya maaşını Halkbankasına aktarmayı taahhüt eden emekli vatandaş için tüm nakit ihtiyaçlarına destek olmak amacıyla sunulmaktadır. Krediyi aylık %1,58'den başlayan faiz oranları ile kullanabilirsiniz. Krediyi bütçelerine uygun geri ödeme seçenekleriyle 100.000 TL'ye kadar 36 ay vade ile kullanabilme imkanı sağlanmaktadır.

HALKBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL MUTLU EMEKLİ KREDİSİ TUTAR VE ÖDEME KOŞULLARI?

Kredi Tutarı: 100.000 TL


Kredinizi Aylık Faiz: %1,58'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretli veya aylık %1,63'den başlayan faiz oranıyla tahsis ücretsiz olarakta kullanabilme imkanı ile sağlanmakatdır.

KREDİ ÖDEMELERİ NASIL OLACAK?

Halkbank emeklilere özel mutlu emekli kredinizi, Aylık eşit taksitli, Artan taksitli, Azalan taksitli, 3 ayda bir eşit taksitli, Serbest ödemeli olarak size uyan seçeneklerden istediğinizi seçerek ödemelerinizi planlayabilirsiniz.

DENİZBANK'TAN EMEKLİLERE ÖZEL TRANSFER KREDİSİ!

EMEKLİLERE ÖZEL TRANSFER KREDİSİ ÖZELLİKLERİ:

Krediyi, Avantajlı faiz oranları ile kullanabilirsiniz.

Krediyi 36 aya varan vade seçenekleri ile kullanabilirsiniz.

Krediyi Kefilsiz alabilirsiniz.

Krediye Başvuru İçin Gerekli Belgeler Nelerdir?

Başvuruda Bireysel kredi başvuru formu

Başvuruda Nüfus cüzdanı aslı ve fotokopisi

Başvuruda Gelir belgesi

Son aya ait resmi fatura veya yerleşim yeri belgesi gerekmektedir.

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER