Dün Serkay’la Öpüşerken Basıldı Şimdi İlhan’la Sevgili Oldu! Burcu Özberk Azılı Çapkın Çıktı! Bomba

Dün Serkay’la Öpüşerken Basıldı Şimdi İlhan’la Sevgili Oldu! Burcu Özberk Azılı Çapkın Çıktı! Bomba
YAYIN TARİHİ: 27.12.2021 13:42:00

Özellikle rol aldığı romantik komedilerle adından söz ettiren, pek çok reklam kampanyasına imza atan ve özellik sosyal medya paylaşımlarıyla kasıp kavuran, göğüs silikonları sonrası iyiden iyiye cesurlaşan Burcu Özberk aşk hayatında da gaza bastı. Geçtiğimiz günlerde bir partide Serkay Tütüncü’yle öpüşürken basılan Burcu Özberk’in Aşk Mantık İntikam’daki rol arkadaşı İlhan Şen’le aşk yaşadığı ortaya çıktı. Burcu Özberk’in çapkınlığı magazin gündemine oturdu.

32 ünlü oyuncu Burcu Özberk son dakika aşk bombasını patlattı! Şu sıralar FOX tv ekranlarında seyirci karşısına çıkan Aşk Mantık İntikam dizisinde boy gösteren Burcu Özberk geçtiğimiz yaz aylarında Murat Kazancıoğlu ile yakalanmıştı. Ancak çiftin nasıl başladığı belli olmayan aşkı yine nasıl başladığı belli olmayan bir şekilde bitti.Burcu Özberk’in adı daha sonra Afili Aşk dizisindeki rol arkadaşı Serkay Tütüncü ile anıldı. Burcu Özberk ile Serkay Tütüncü’nün bir doğum günü partisinde yakınlaştığı, kimselere aldırmadan öpüştüğü, gecenin ilerleyen saatlerinde daha fazla yakınlaştığı iddia edilmişti. Serkay Tütüncü ile Burcu Özberk’in adı, aynı dizide rol aldıkları dönemde de anılmış ancak ikili iddiaları yalanlamıştı. Tam bu iddialar konuşurken Burcu Özberk yeni aşk bombasını patlattı. Burcu Özberk’in rol arkadaşı İlhan Şen’le aşk yaşadığı ortaya çıktı.
Bir mekan çıkışında el ele görüntülenen Burcu Özberk ve İlhan Şen hem aşklarını doğruladı hem de ilişkilerinin iyi gittiğinden bahsetti. Burcu Özberk’in bilinen en net ilişkisi ise kendisi gibi oyuncu olan Alperen Duymaz’la yaşadığı aşktı. Herkes evlilik haberi beklerken onlar yollarını ayırmayı tercih etmiş ayrılıktan kısa bir süre sonra Alperen Duymaz bir başkasıyla evlenmişti.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER