Dominik’e Kadar Gitti Acun Ilıcalı Kapıdan Çevirdi! Survivor Nisa Neden Yok? Akıbeti Çok Kötü Oldu

Dominik’e Kadar Gitti Acun Ilıcalı Kapıdan Çevirdi! Survivor  Nisa Neden Yok? Akıbeti Çok Kötü Oldu
YAYIN TARİHİ: 15.01.2022 17:11:00

Hem Survivor 2020’nin hem de sonrasının en çok konuşulan isimlerinden biri Nisa Bölükbaşı olmuştu. Survivor 2020 boyunca değişken ruh hali, Sercan Yıldırım ile olan flörtü, Cemal Can Seven’le yarışma sonrası biten dostluğu, Barış Murat Yağcı aşkı derken sonrasında onu Survivor 2022 All-Star kadrosunda bulduk. Ancak Acun Ilıcalı’nın açıkladığı resmi kadroda yer alsa da Survivor’da yer almayan Nisa Bölükbaşı neden yok merak ediliyor. İşte Nisa var mı, yok mu sorusunun cevabı.

Survivor 2020 sayesinde tanıdığımı Nisa Bölükbaşı’nın ilk Survivor’ı hayli olaylı geçmişti. Psikolojisini bir türlü toparlayamayan Nisa Bölükbaşı biraz da yaşının verdiği toylukla git gelli ruh halini izleyicilerinden saklayamamıştı. Hatta zaman zaman bu ruh hali tepkilerinde odağında yer almasına da neden oldu. Ancak onu bu kadar göz önüne çıkaran Sercan Yıldırım olmuştu. Eski futbolcu Sercan Yıldırım, Survivor 2020 esnasında abayı Nisa Bölükbaşı’ya yakmıştı. Genç yarışmacı Sercan’a karşı bir şey hissetmediğini söylese de yarışmanın sonlarında doğru Sercan Yıldırım’ın ‘Nisa bana gönderdi’ dediği aşk dolu notlar ifşa edilmişti. Bu olay Sercan Yıldırım ile Nisa Bölükbaşı’nın kanlı bıçaklı olmasına hatta Sercan Yıldırım’ın, Nisa Bölükbaşı’yı elemesiyle sonuçlanmıştı. Son dakika gelişmeleri haberlerim.com.tr'deNisa yarışma sonrasında asıl bombayı patlattı. Tüm yarışma boyunca en yakın arkadaşı olan Cemal Can Canseven’le bağlarını koparan Nisa Bölükbaşı, yarışmada yıldızının bir türlü barışmadığı Barış Murat Yağcı’yla aşk yaşamaya başlamıştı. Ancak bu ikilinin aşkı çok uzun sürmedi. Olaylı bir şekilde ayrıldılar. Nisa’nın adı son olarak eski Survivor şampiyonlarından Ogeday Girişken’le anıldı. Girişken yaptığı açıklamada bu ilişkiyi kabul etti.
Survivor’ın olaylı kızı Nisa’nın, Survivor 2022’ye katılacağı, eski platonik aşkı ve eski sevgilisi ile yeni sevgilisiyle birlikte yarışacağı açıklanmıştı. Ancak gelin görün ki Survivor 1. Bölümde ne Nisa vardı ne de adı geçti. Herkes Nisa’nın neden kadrodan çıkarıldığını merak ederken o soru çok kısa sürede yanıt buldu. Nisa Bölükbaşı, Survivor için Dominik’e kadar gitti ancak koronavirüs testi pozitif çıkınca karantinaya alındı. Nisa Bölübaşı’nın 19 Ocak’ta yedeklerden yarışmaya dahil olması bekleniyor. 

 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR