Doğalgaz Faturasında Adı Ve Soyadı Olanlar Aman Dikkat: Bu Tarihe Kadar Başvurun!

Doğalgaz Faturasında Adı Ve Soyadı Olanlar Aman Dikkat: Bu Tarihe Kadar Başvurun!
YAYIN TARİHİ: 28.01.2022 14:07:00

Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden doğalgaz faturaları ile alakalı bildirimde bulundu. Ziraat Bankası resmi internet sitesi üzerinden 31 Mayıs’a kadar Bankkart’ın kredi kartı programı ile İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.İstanbul/ üzerinden ortaya konan tek çekim fatura ödemelerine bedava 3 taksit fırsatı sunacağını duyurdu. Kampanyaya katılım detayları ise paylaşıldı.

Ziraat Bankası Bankkart kredi kartı bağlamında 31 Mayıs 2022’ye kadar İGDAŞ vezneleri ve http://www.igdas.İstanbul/ üzerinden yapılacak tek çekim fatura ödemelerine bedava 3 taksit fırsatı!

DOĞALGAZ FATURASINDA ADI VE SOYADI OLANLAR AMAN DİKKAT: BU TARİHE KADAR BAŞVURUN!

Kampanyaya 01 Ekim 2021-31 Mayıs 2022 tarihleri arasında Ziraat Bankası Bankkart mobil uygulama bağlamında, bankkart.com.tr veya SMS kanalı ile başvuru yapabilirsiniz. Cep telefonu SMS ile öncelikli kart sahipleri “IGDAS” yazarak, bu anlamda kendi kişisel cep telefonunuz ile 4757’ye SMS göndermelisiniz. 

Katılım gerçekleştiren müşterilerin İGDAŞ gişeleri ve bu bağlamda igdas.İstanbul üzerinden yapacakları doğalgaz fatura ödemeleri bedava olarak 3 taksite kadar bölünecektir. Yapılan bu işlemlerin ise başvuru yapıldıktan sonra Bankkart POS’larından yapılması gerekiyor. 

Bankkart’ın kredi kartı bağlamında yapılan işlemlerin tamamı kampanyaya dahil olmaktadır. 


Bankkart, Bankkart Genç, Bankkart Başak, Bankkart Business kartları kesinlikle bu kampanyalara dahil değildir. 

ZİRAAT BANKASI BANKKART NEDİR?

Bankkart üye iş bölgelerinde kartınızın kredi kartı özelliği ile taksitli alış veriş yapabilirsiniz.

Bankkart'ınızın Banka kartı yönü ile de anlaşmalı üye iş yerlerimizde taksitli alış veriş yapabilirsiniz. Tek yapmanız gereken bankamız aylık ödemeli KMH ürünü sahibi olmanızdır.

Bankkart'ın bir çok avantajından faydalanabileceğiniz gibi, bol bol kazandırdığı puanlarınızı biriktirip alış verişlerinizde istediğiniz gibi kullanabilirsiniz.

Nakit ihtiyacını, Türkiye'nin dört bir yanına yayılmış ATM'lerimizden, ilaveten vatan içi ve vatan dışındaki Visa/MasterCard amblemli başka bütün ATM'lerden hemen karşılayabilirsiniz.​

Yurt içersinde ve vatan dışında alış veriş işlemlerinizi kartınız amacıyla oluşturduğunuz şifreniz ile güvenle yapabilirsiniz. İnternette hem banka kartı hem de kredi kartı özelliği ile 3 ebatlı emniyet sistemini kullanarak (3D Secure) alış veriş yapabilirsiniz.

Bankkart'ın temassız özelliği ile süratli ve güvenilir alış verişin tadını çıkarabilirsiniz.DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR