Diskalifiye Var Dedi Survivor Naylon Oldu! Adem Aycan Sema’ya Ne Oldu Ortaya Çıktı! Ellerine Patladı

Diskalifiye Var Dedi Survivor Naylon Oldu! Adem Aycan Sema’ya Ne Oldu Ortaya Çıktı! Ellerine Patladı
YAYIN TARİHİ: 27.01.2022 17:28:00

Survivor tarihinin en iddialı sezonunun olması beklenen 2022 All-Star, sakatlıklardan henüz belini doğrultamadı. Bu zaman kadar pek çok sakatlık yaşandı ama öyle 3 kişi var ki, bir anda sırra kadem bastı. Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç ve Sema Aydemir. Birkaç bölüm ekranda görünen 3’lünün adeta hayalet olması sonrası pek çok iddia ortaya atıldı, diskalifiye de buna dahil. Ve sonunda Acun Ilıcalı bu üçlünün akıbetini açıkladı hem de diskalifiyeyi doğrulayarak. İşte o açıklama…

Survivor 2022 All-Star’da ünlüler takımının 3 ana kadro yarışmacısı Adem Kılıçcı, Aycan Yanaç ve Sema Aydemir bir anda ortalardan kayboldu. Yarışmanın başında sakat olduğu açıklanan Adem Kılıçcı bir yana birkaç oyunda yarışan Aycan Yanaç hemen ardından da Sema Aydemir ortalardan kayboldu. Haliyle izleyici bir üçlünün bir anda ortadan kaybolmasına kıl sır erdiremedi.Sessiz sedasız ortalardan kaybolan bu 3’lü hakkında resmi bir açıklama gelmedi ve hemen ardından flaş iddialara ortaya atıldı. İddialara göre bu üç yarışmacı koronavirüse yakalandı. Adem Kılıçcı gelirken semptom gösterirken, Aycan ve Sema yarışma esnasında semptom gösterdi. İddiaların devamında Adem ve Sema’nın Kovid-19’u hafif atlattığı ancak Aycan Yanaç’ın çok ağır geçirdiği iddia edildi. Ayrıca öncesinde Aycan Yanaç’ın, Survivor’a uyum sorunu da yaşadığı gelen iddialar arasında.
Ve günler sonra Acun Ilıcalı konu hakkında resmi açıklamayı yaptı. Acun Ilıcalı, Ayşıl Özaslan’ın elendiği konsey gecesinde yaptığı açıklamada ‘Adem, Aycan, Sema dönüyor’ dedi ancak öyle bir cümle kullandı ki sevinçli haber herkesin kursağında kaldı. Ilıcalı ‘bu sene o kadar zor ki diskalifiye olabilir, çok ciddiyim’ dedi.  Ilıcalı’nın bu sözlerinin hedefi bu üçlü mü yoksa bir başkası mı henüz bilinmiyor.


 

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR