Dilan Çiçek Deniz’i Ateş Bastı Buz Gibi İzlanda’da Hem Bacak Hem Göğüs Şov! Tuvalette Basıldığı...

Dilan Çiçek Deniz’i Ateş Bastı Buz Gibi İzlanda’da Hem Bacak Hem Göğüs Şov! Tuvalette Basıldığı...
YAYIN TARİHİ: 25.12.2021 16:48:00

Türkiye’nin Çukur’un Sena’sı olarak tanıdığı Dilan Çiçek Deniz, Birkan Sokullu, Furkan Andıç, Okancan Yantır’la olan aşk maceralarının ardından sonunda mutluluğu İzlandalı Thor Saevarsson’da bulmuştu. Bir süre önce bir mekanın tuvaletinde uygunsuz bir şekilde yakalandıkları iddia edilen Dilan Çiçek Deniz ve sevgilisi evlilik yolunda. Hatta Dilan Çiçek Deniz, sevgilisi için kalktı ve İzlanda’ya gitti. Deniz’in derin göğüs ve bacak dekolteli elbisesi için ise ‘İzlanda soğuktur’ yorumları yapıldı. İşte Dilan Çiçek Deniz’in o paylaşımları.

Show Tv ekranlarında yayınlanan Çukur adlı dizide Sena karakterini canlandırarak kariyerinin zirvesine çıkan Dilan Çiçek Deniz, pek çok aşk macerasının ardından aşkı İzlandalı 3 çocuk babası yönetmen Thor Saversson’da buldu. Aşkını sık sık sosyal medyada dile getiren Dilan Çiçek Deniz ve İzlandalı Thor’u için geçtiğimiz günlerde flaş bir iddia ortaya atılmıştı.

Çiftin, Bebek’te bir mekanın tuvaletinde uygunsuz bir şekilde yakalandığı, mekan çalışanları tarafından kovulduğu iddia edilmişti. Tabi ki bu iddiaları kati bir dille yalanladılar. Çift sonrasında da 15 Temmuz Şehitler Köprüsü’ndeki evlilik teklifiyle magazin gündemine gelmişti. Herkesin intihar girişimi sandığı şeyin, Dilan Çiçek Deniz’e yapılan evlilik teklifi olduğu ortaya çıkmıştı.
Dilan Çiçek Deniz hem Noel hem de Thor’unun ailesiyle tanışmak adına soluğu İzlanda’da aldı. Burada evlilik yolunda olduğu sevgilisi Saevarsson’ın ailesiyle tanışan Dilan Çiçek Deniz, Noel kutlamalarından da paylaşımlar yapmayı ihmal etmedi. Dilan Çiçek Deniz’in derin bacak ve göğüs dekolteli elbiseli pozlarının yanına sıra, kayınpederiyle verdiği poz da sosyal medyaya damgasını vurdu. 
  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER

ÇOK TIKLANANLAR