Devlet Bankaları Bedavaya Ev Satıyor! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 460 TL Taksitle Satılık Ev

Devlet Bankaları Bedavaya Ev Satıyor! Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank 460 TL Taksitle Satılık Ev
YAYIN TARİHİ: 25.12.2021 20:25:00

Ev fiyatlarının fahiş şekilde arttığı şu dönemde Ziraat Bankası, Halkbank, Vakıfbank adeta bedavaya ev satıyor. Köy evler, müstakil evler, apartman daireleri ne ararsanız bankaların internet sitelerinde mevcut durumda.

Ziraat Bankası, Halkbank ve Vakıfbank bağlamında bedavadan biraz ucuza evler satışa çıkmış durumda. Bu anlamda vatandaşlar tarafından beklenen Aralık ayı konut ilanları taşınmaz ilanlar yayınlandı. Açıklanan ilanlar bağlamında ev sahibi olmak isteyen vatandaşlara düşük fiyatlı ucuz konut satışı imkanı verilmiş oldu. Satışa çıkan evlerin yanında kamu bankaları vatandaşa bir güzellik daha yaparak 120 ay vadeli masrafsız kredi verileceğini de belirtti. Aylık uygun taksitlerle evinizi alabilirsiniz. 


ZİRAAT BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER İLE AYLIK 460 TL TAKSİTLE EV SAHİBİ OLMA İMKANI SUNULDU! 


Ziraat Bankası resmi internet sitesinde evler teklif usulü satışa çıkmış durumda. Bitlis merkez Gazi bey mahallesinde satılan ev görüldüğü gibi 28.000 TL'dir. 
Ziraat Bankası tarafından sağlanan konut kredisi ile bu evin tamamına kredi çekebilirsiniz. Aylık ödemesi 460 TL oluyor ve 120 ay boyunca ödeyebiliyorsunuz.  

HALK BANKASI SATILIK GAYRİMENKULLER: EN DÜŞÜK, UCUZ EV FİYATI KAÇ TL?


Halkbank gayrimenkul ilanlarına baktığımız zaman ise en ucuz evi Kars, Sarıkamış ilçesinde görüyoruz. Bu evin fiyatı 22.200.00 TL olarak görülüyor.  DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ

VAKIFBANK SATILIK GAYRİMENKULLER: EN DÜŞÜK, UCUZ EV FİYATI KAÇ TL?

Vakıfbank bağlamında resmi internet sitesinde evler satışa sunulmuş durumda. Bu anlamda baktığımız zaman en ucuz evin 66.000 olduğu görülüyor. Bu ev Muş, merkez mahallesinde yer alıyor. DETAYLAR İÇİN TIKLAYINIZ  

DİĞERDİKKAT ÇEKEN HABERLER